Затишна атмосфера і море спогадів: у Черкасах розповіли, як проходив фестиваль аматорських театрів

DSC03317
start-728x90-animated

Учора в Черкасах розповіли, як проходив Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Фортуна Fest».  Тут, у Палаці молоді, була організована виставка фотографій, які наглядно показали обсяг зробленої роботи. А щоб у нікого не виникало сумнівів, наскільки талановита і багатогранна  молодь України, організатори фестивалю влаштували пісенно-танцювальний вечір, насичений надзвичайно цікавими сценками пантоміми.

DSC03315

DSC03313

Такий своєрідний звітний концерт у Черкасах проходить уже вдруге. Нагадаємо, що цьогоріч на  «Фортуна Fest» з’їхалися безліч аматорських колективів із різних куточків країни.

- Ми хотіли вивести «Фортуна Fest» на новий рівень і нам це вдалося. Сьогодні ж ми просто додатковий раз зібралися із друзями, які допомагали в організації, які були натхненниками. Своєю роботою ми хочемо вкотре нагадати людям, що є мистецтво, що є театр і що треба у наші серця і життя вносити частинку прекрасного, — зазначив під час виступу директор Черкаського міського Палацу молоді Нодарі Росопідзе.

DSC03331

Під час заходу організатори фестивалю наголошували, що «Фортуна Fest» дає надзвичайно сильний поштовх для аматорів театрального слова, а для глядачів продемонструє багатоплановість і багатогранність вистав.

Та не лише театральними виставами радував цьогорічний фестиваль, адже для усіх бажаючих були проведенні майстер-класи зі сценічної мови, з танців та навіть з уміння володіти шпагою.

- Дійсно, мистецький видався фестиваль. Колективи змушували нас або по-щирому сміятися, або плакати і співпереживати актору. Надзвичайно цікаве дійство, надзвичайно світлі люди, котрі закохані у свою роботу. Таке ставлення до своєї роботи ще більше привертало увагу до театралів, — наголосила Марина Савченко, одна із організаторів.

На вечорі-звіті усі, в кого не було можливості потрапити на театральний фестиваль, мали змогу переглянути дійство на фото, а щоб захід пройшов цікавішим, організатори підготували творчі танцювальні, театральньні та пісенні виступи, наголосивши цим, що мистецтво завжди живе, його лиш варто розвивати.

DSC03350

DSC03321

DSC03369

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить