Затоплені майстерні в черкаській школі нарешті відремонтують

DSC09045
besplatka_728_90_ukr

Ще в грудні минулого року в Черкаській спеціалізованій школі №3 через неправильне підключення до системи опалення було затоплено дві майстерні,

- Справа в тому, що підрядник, який ремонтував спортивний зал, в результаті своєї недоброякісної роботи по переробці системи опалення, залив майстерні перед початком опалювального сезону. Зрозуміло, що майстерні потребували термінового ремонту, проте підрядник відмовлявся визнавати свою вину та виконувати роботи по відновленню приміщення, тому довелося залучати прокуратуру, робити експертизу, щоб довести вину підрядника, — пише Володимир Халай на своїй сторінці Facebook.

Депутат зазаначає, що на сьогоднішній день вже виділено більше 500 тисяч гривень з бюджету для ремонту майстерень, зроблено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизи, тому планують приступити до виконання ремонтних робіт вже на початку жовтня.

DSC09048

- Взагалі ставлюся до цієї ситуації двояко. Як говорить народна мудрість, не було б щастя, та нещастя допомогло. Я пам’ятаю ці майстерні ще з того часу, коли сам був учнем цієї школи, а це було майже 30 років тому, з того часу ніякої уваги майстерням не приділялося, а сьогодні, завдяки цій ситуації, ми зможемо привести їх в нормальний стан, - коментує Володимир Станіславович.

First1

Можливо Вас зацікавить