Завдяки тарифу «Київстар Все разом» жителі Черкащини можуть заощаджувати до 50% вартості послуг щомісяця

vse_vmeste_logo
besplatka_728_90_ukr

Кількість клієнтів Київстар, які користуються послугами фіксованого доступу до Інтернету, за підсумками 2018 року зросла на 11%, до 912 тис. Основними драйверами зростання у минулому році стали конвергентні тарифи «Київстар Все разом», послуга «Домашнє ТБ», а також розширення території присутності мережі оператора.

До списку лідерів за кількістю нових підключень увійшли такі міста як Запоріжжя, Кривий Ріг, Київ, Дніпро, Львів.

Жителі Черкаської області також можуть підключити тарифи «Київстар Все разом», які об’єднують в одному пакеті послуги мобільного зв’язку та фіксованого доступу до Інтернету, та завдяки цій пропозиції заощаджувати до 50% вартості послуг щомісяця. Для того, щоб підключити послугу, користувачу достатньо залишити заявку на підключення на сайті компанії https://kyivstar.ua/uk/fmc. Якщо абонент вже має домашній інтернет від Київстар та бажає підключити тариф «Київстар Все разом», найзручніше це буде зробити в додатку «Мій Київстар».

До слова, майже 440 тис. клієнтів скористались у 2018 році тарифами «Київстар Все разом».

Також у минулому році Київстар запустив об’єднані тарифи з послугами мобільного зв’язку та фіксованим доступом до Інтернету й для контрактних абонентів. Раніше ця послуга була доступна тільки для клієнтів передплаченого зв’язку.

На 70% зросла кількість клієнтів Київстар, що користуються послугою «Домашнє ТБ». У кінці минулого року їх було більше 50 тис. Залежно від обраного тарифного плану, клієнти отримують доступ до великої кількості телеканалів (від 96 до 141), можливість користуватись відео бібліотекою, а також можуть дивитися відео контент одразу на декількох пристроях: телевізорі, комп’ютері, планшеті та на смартфоні.

У 2018 році Київстар підключив до фіксованого інтернету 546 нових багатоповерхових будинків, інвестувавши у будівництво мережі 25 млн грн. Найбільше будинків, у які був проведений фіксований Інтернет від Київстар, знаходиться у Кривому Розі. Загалом можливість підключення послуги «Домашній Інтернет» доступна мешканцям більше ніж 40 тис. багатоквартирних будинків у 119 містах України.

Середній дохід (ARPU) від клієнтів «Домашнього Інтернету» за підсумками 4 кв. 2018 року збільшився до 71 грн. А загальний дохід Київстар від послуг фіксованого Інтернету в 2018 році зріс до 1 млрд 206 млн грн, що на 6,5% більше показників 2017 року.

Довідка:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Sasha Nomirov

    Если учесть, что в прошлом году, я платил 35 грн. за тот же объем услуг, а сейчас 115 грн., то ваши панегирики Киевстару выглядят смешно. Не вижу тега «реклама»