Поширити

Завтра черкаські школярі виходять на навчання

Завтра черкаські школярі виходять на навчання

Учні черкаських шкіл завтра виходять на навчання у звичному режимі. Про це повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. 

– Шановні освітяни, учні, батьки! У понеділок, 15 лютого, навчальний процес у закладах середньої освіти Черкас відбуватиметься у звичному режимі, – написав головний освітянин Черкас.

Відзначимо, 12 і 13 лютого у звꞌязку з погіршенням погодних умов освітній процес у школах проводився з використанням технологій дистанційного навчання.

До слова, МОН рекомендувало школам у зв’язку із погіршенням погодних умов перейти на дистанційне навчання.

Реклама