Завтра у Черкасах поговорять про розвиток малого та середнього бізнесу в регіоні

groshi_biznes
unnamed

Завтра, 14 вересня, у прес-центрі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбудеться круглий стіл на тему «Концепція розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні. eBay, Amazon, Adwords, Etsy – переваги ведення бізнесу онлайн — важливий чинник підтримки соціально-економічних ініціатив ВПО.

Захід відбудеться за адресою вул. Дашкевича, 19. Початок об 11.00.

11:00-11:30 Реєстрація учасників та учасниць

11.30- 11.45 Вступне слово:

- Дмитро Пивак – начальник відділу регіонального розвитку департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації;

- Євгеній Глєбов – директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»;

- Маіна Кулик, голова МБФ “Небайдужі», модератор круглого столу.

11.45-12.45 Посилення професіоналізму лідерів громадських організацій, які працюють з ВПО, шляхом їх участі у реалізації в Черкаській областіМенторської інноваційної програми «E-Solutions –OnlineEntrepreneurshipPlatform».

- Маіна Кулик, голова МБФ «Небайдужі», координатор програми в Черкаській області;

Про переваги сучасних тренінгів та воркшопів для малого і середнього бізнесу, або неформальна освіта для підприємливих:

- Любов Ропало, програмний менеджер Агенції регіонального розвитку, тренер, фахівець з неформальної освіти.

Продаж власних товарів хенд-мей в соцмережах і інтернет-платформах:

- Олена Гармаш, майстер — фотограф хенд-мейду, консультант по продажам.

Блогерство, як ефективний інструмент для майстра – хендмейдера щодо просування своїх ініціатив на інтернет майданчиках і розвитку власного бізнесу онлайн:

- Олена Литвинова, блогер, коуч, ментор Школи особистого розвитку;

Соцмережі – це ефективний інструмент для розвитку самозайнятості ВПО, створення онлайн-бізнесу і досягнення економічної

незалежності.

- Людмила Марченко, громадська активістка, член ініціативної групи ВПО, організатор-майстер-класів для дітей, випускниця 3 школи-тренінгу «Як відкрити бізнес-онлайн» в MamaCares, ВПО;

Підтримка жіночих ініціатив. Створення навчальних відеоблогів, як стимул економічного та особистісного розвитку на «Шляху до нової себе»:

- Ганна Тарапата, громадська активістка, керівниця міжнародних програм по реабілітації жінок, постраждалих від насилля, майстер спорту, 14-кратна чемпіонка України, керівниця спорт-клубу з тхеквандо, номінантка Премії Кабміну України за особливі досягнення в молодіжному розвитку, ВПО.

Взаємодія офлайн бізнесу з інтернетом. Переваги роботи в мережі як ефективного інструменту економічного зростання:

- Денис Мадін, розробник сайтів.

13.00–13.30 Прес-конференція

Менторська інноваційна програма для лідерів громадських організацій, які працюють зВПО “ E-Solutions

«Фундація прав людини» розпочинає нову інноваційну менторську програму у партнерстві із громадськими організаціями, що працюють у трьох регіонах: Черкаської (Черкаси), Сумської (Суми) та Запорізької (Запоріжжя) областей за підтримки «SwissCooperationFund» (Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні).

Громадська організація «Фундація прав людини» працює у віддалених регіонахУкраїни з 2001 року. З 2014 року ключових напрямках роботи організації є захистправ молоді та жінок, акцентуючи інтереси внутрішньо переміщених осіб. У 2015 році «Фундацією прав людини» прийнято рішення про впровадження національноїпрограми по соціально-економічному захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Усвітлі цього завдання, «Фундація прав людини» втілює проекти для внутрішньопереміщених осіб, які готові почати навчання в рамках даної ініціативи.

Мета проекту — посилення професіоналізму лідерів громадських організацій, якіпрацюють з молоддю з числа ВПО, шляхом створення ефективної програми розвиткубізнесу онлайн у Сумській, Черкаській та Запорізькій областях. Даний проектреалізується за фінансової підтримки «SwissCooperationFund» (Швейцарського бюроспівробітництва) та у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Небайдужі»(м. Черкаси).

Головний акцент проекту – відкриття нового бізнесу чи переведення існуючого вонлайн, як важливий чинник розвитку молодіжних ініціатив.

Цільова аудиторія: представники органів державної влади і профільних департаментівЧеркаської облдержадміністрації, активні лідері ВПО, відомі блогери, представникипровідних регіональних ЗМІ.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить