Завтра в міськраді говоритимуть про пільгове перевезення та підвищення вартості проїзду

proizd
besplatka_728_90_ukr

Завтра в Черкаській міській раді має пройти розширена нарада з перевізниками міста Черкаси по питанню пільгового перевезення. Таку заяву зробив міський голова Анатолій Бондаренко у відповідь на звернення представників різних громадських організацій щодо вирішення цього питання.

Нагадаємо, перевізники заявили, що з 14 липня припиняють перевозити пільгові категорії громадян.

- Я вже дав доручення, щоб зібрати нараду. Ми готові їм підняти ціну на проїзд, але щоб вони продовжили возити пільговиків безкоштовно, ми ж не просимо у години пік, але щоб таки ж перевозили, — сказав Анатолій Бондаренко.

Нараду планують провести завтра о 12.00 год.

Очільник ПП «Національний корпус» Дмитро Кухарчук сказав, що до нього звернулися представники товариства сліпих та воїнів АТО, яких обурила заява перевізників.

- Ми хотіли, щоб члени виконкому запросили перевізників на розширену нараду, щоб ми дійшли якоїсь згоди. Вони б нам розповіли про ціну пального, а ми про наші проблеми, — додав учасник АТО Геннадій Шевченко.

Заступник міського голови Юрій Ботнар нагадав, що соціально обгрунтований тариф це 4,28 грн, економічно обгрунтований тариф науковці ЧДТУ не змогли порахувати, оскільки перевізники не надали їм даних.

Представники ГО заявили, якщо їх не почують, то вони готові їхати і пікетувати Верховну раду України та Кабмін.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить