Заява міського голови щодо ситуації у департаменті ЖКК Черкаської міської ради

bond1
unnamed

Сьогодні зранку ми повідомляли, що працівники департаменту житлово-комунального комплексу виявили невідомих осіб, які повідомили, що є новими працівниками. До департаменту завітав заступник міського голови Руслан Сотуленко, який вирішив розібратися у ситуації та викликав поліцію. Працівники поліції склали протокол про порушення.

На цю ситуацію вже відреагував міський голова Анатолій Бондаренко. Його позицію оприлюднили на офіційному сайті міськради:

«Сьогодні на вимогу заступника міського голови Руслана Сотуленка до приміщення Черкаської міської ради була викликана поліція, аби зафіксувати факт присутності у кабінеті керівництва департаменту житлово-комунального  комплексу начебто сторонніх осіб.

Саме в цей час новопризначений заступник директора департаменту Сергій Танюк (який на час відсутності керівництва цього департаменту виконує обов’язки директора департаменту – начальника управління житлово-комунального господарства) входить у курс справ, зокрема, щодо ситуації з опалювальним сезоном. Зокрема, безпосередньо з’ясовує та вирішує питання з подачею тепла у всі житлові будинки в Черкасах. Як пояснив Сергій Танюк, у його кабінеті перебували працівники «Придніпровської СУБ», яких він викликав до себе, аби ті пояснили ситуацію з опалювальним сезоном у Придніпровському районі міста. Тоді як заступник міського голови Руслан Сотуленко, не розбираючись, дав доручення викликати поліцію.

Вважаю неприпустимим і протиправним перешкоджати та здійснювати блокування роботи керівництва департаменту. Розцінюю такі дії, як свідомий саботаж задля створення комунального колапсу в місті. Як міський голова, я не допущу такої ситуації, і вкотре нагадую усім посадовцям Черкаської міської ради – кожен з нас має дотримуватись букви Закону. Адже всі працівники Черкаської міської ради відстоюють інтереси територіальної громади Черкас, а не переслідують власні інтереси чи зводять рахунки один з одним.

Переконаний – сьогодні в правоохоронців є набагато важливіші справи, аніж виїздити на такі «лжевиклики».

Звертаюся до правоохоронців  діяльність  департаменту житлово – комунального комплексу  Черкаської міської ради.

Мою заяву прошу вважати офіційним зверненням до правоохоронних органів».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить