Збільшив свої доходи у 82 рази: Тимошенко просить НАЗК перевірити статки Порошенка

tymoshenko
besplatka_728_90_ukr

За словами кандидата у президенти України Юлії Тимошенко Петро Порошенко збільшив свої доходи у 82 рази. Тому вона вимагає, щоб Національне агентство з питань запобігання корупції взялося за дослідження збагачення Президента України.

З відповідною заявою вона виступила на погоджувальній раді парламенту, повідомляє «Оbozrevatel» з посиланням на ТСН. Політик заявила, що у 2018 році доходи глави держави зросли, про що свідчать зміни, які він вніс до своєї декларації протягом року.

«Я тримаю в руках декларацію Порошенка за минулий 2018 рік, а також документи, якими він додекларував у 2018 році свої статки. Президент України за рік у 82 рази збільшив свої доходи. На тлі крайньої бідності людей. А що найцікавіше, що частину своїх доходів він збільшив на тому, що дає свої особисті гроші своїй країні під час війни під відсотки. Лихварство президента під час війни і розрухи — це злочин. Є абсолютний конфлікт інтересів між президентом, який має всі повноваження і призначає керівника Національного банку, а також тим, що він своїй державі віддає гроші під відсотки. Я звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції з офіційною заявою про конфлікт інтересів», — заявила Тимошенко.

728x90

Можливо Вас зацікавить