Зеленський назвав Бондаренка бандитом (ВІДЕО)

Зеленський назвав Бондаренка бандитом (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

У ході сьогоднішньої пресконференції президент України Володимир Зеленський прокоментував дії міського голови Черкас Анатолія Бондаренка щодо послаблення карантину в місті.

Читайте також: Анатолій Бондаренко отримав повістку від поліції

після рішення щодо пом’якшення карантину в Черкасах

- В Україні має бути народовладдя, якщо ми прагнемо до лібералізації нашої країни. Останнім часом дуже розчаровують люди. Я навіть не знаю, як називати міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, який має 19 кримінальних проваджень. Я не сяду за один стіл з такими бандитами. Його обирали і це право народу України. Я думаю, що він поводив себе некоректно щодо послаблення карантину в місті, — зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський відреагував на рішення виконавчого комітету щодо послаблення карантину у Черкасах, а також передав «полум’яний» привіт міському голові Анатолію Бондаренку, зазначивши, що за такі дії передбачена юридична відповідальність.

Також варто відзначити, що за фактом пом’якшення карантину в Черкасах уже відкрито кримінальне провадження. Міський голова Анатолій Бондаренко і його заступник Ігор Волошин уже отримали повістки від поліції, а регіональна комісія ТЕБ та НС рекомендувала скасувати рішення Черкаського МВК щодо послаблення карантинних обмежень.

First1

Можливо Вас зацікавить