Зеленський представив нового очільника Черкащини

*на фото Сергій Сергійчук

*на фото Сергій Сергійчук

besplatka_728_90_ukr

Перебуваючи з робочою поїздкою на Черкащині, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука.

Читайте також: Без агресії: на площі перед Черкаською ОДА активісти чекають на Зеленського

На зустрічі з представниками бізнесу регіону Глава держави вручив новому очільнику області службове посвідчення.

«Ми змінюємо голову обласної державної адміністрації на Черкащині. Головна причина завжди така, що хочеться бачити результат. Хочеться бачити щось краще, ніж є», – зазначив Володимир Зеленський.

Зазначимо, на сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на посаду голови Черкаської облдержадміністрації киянина Сергія Сергійчука. До цього областю ширилися чутки, що чинного очільника області Романа Боднара хочуть замінити.

Додамо, що у листопаді виповниться рік як Роман Боднар на посаді очільника Черкащини. Його попередник Ігор Шевченко протримався у кріслі голови ОДА лише три місяці.

Останнім місцем роботи імовірного кандидата на посаду голови Черкаської ОДА зазначається Служба безпеки України. До слова, Роман Боднар також проходив службу в СБУ.

«Дуже хочеться, щоб ви дійсно одразу почали діяти. Щоб одразу і бізнес, і люди бачили вашу підтримку. А це значить, що це не тільки ваша підтримка, а й влади та Президента», – додав він.

Новий очільник регіону Сергій Сергійчук подякував Главі держави за довіру та пообіцяв працювати на результат.

«Буду розвивати область, щоб життя черкащан було кращим. Це і залучення інвестицій, і створення нових робочих місць. Це забезпечення економічної безпеки та медичної, покращення якості освіти. Це і «Велике будівництво», – заявив Сергій Сергійчук.

Читайте також: Боднар говоритиме з президентом щодо свого звільнення (ВІДЕО)

Зазначимо, що Указу про звільнення Романа Боднара та про призначення нового очільника Черкаської області на сайті президента України досі немає.

Про це інформують на офіційному сайті президента України

First1

Можливо Вас зацікавить