Зеленський розповів у Черкасах, чи збирається балотуватися в президенти (ФОТО)

__PZ8059
besplatka_728_90_ukr

Учора до Черкас із благодійним концертом завітала студія «Квартал 95». Наше місто стало останнім у великому передноворічному турі артистів, під час якого вони обїхали 9 міст України.

У рамках туру в кожному місті кварталівці давали по два концерти. Один – безкоштовний, який став новорічним  подарунком для соціально незахищених верств населення, що не можуть дозволити собі відвідати концерти артистів, другий – комерційний.

__PZ8007

__PZ9491

«Подібні благодійні концерти ми проводимо багато років. А почалося все з рідного міста – Кривого Рогу. Велика кількість людей хотіла потрапити на наш концерт, «обривала» телефони. Тож ми вирішили того-таки дня дати другий концерт – благодійний, – розповів керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський. – Тепер це вже звична практика. Люди пишуть до студії «Квартал 95», потім ми збираємо ці листи й роздаємо квитки, скажімо так, малозабезпеченим верствам населення. Черкаси стали останнім містом у рамках першої частини нашого туру. Загалом ми дали 22 концерти в 9 містах України. Перший концерт, що розпочинається о 17.00, є безкоштовним, а вже другий, вечірній, у нас – платний».

__PZ8470

Саме комерційні концерти, за словами Зеленського, дають змогу оплатити залу та покрити інші витрати для втілення їхньої соціальної місії.

«Ми можемо дозволити собі вдень не відпочивати, а провести благодійний концерт, щоби люди побачили наше шоу наживо», – додав комік.

__PZ9796

Під час концерту багатьох цікавило питання – чи збирається Володимир Зеленський балотуватися на пост глави держави.

«А що? Я думаю про це», – віджартувався відомий сатирик. На запитання ж журналістів «Що саме він про це думає?» артист відповів – «А ви?»

__PZ9653

Зрештою, як наголосив Зеленський, для прийняття рішення у нього залишається ще декілька днів, адже офіційна передвиборна кампанія ще не стартувала.

Принагідно комік розповів про те, які риси, на його думку, повинен мати майбутній президент України:

«Це має бути чесна, порядна, безкомпромісна людина, яка бореться із системою. Він має розуміти, чим саме переймаються люди, чим вони живуть. Він у жодному разі не повинен бути ідолом, не повинен бути з «іншого світу». Народ так само повинен розуміти і його самого, і його дії».

__PZ8197

Раніше артисти побували з концертами в Харкові, Полтаві, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні та Одесі.

Нагадаємо,за даними всеукраїнського опитування, що його в кінці листопада – на початку грудня провів Київський міжнародний інститут соціології, Володимир Зеленський перебуває на другому місці президентського рейтингу. Його готові підтримати 14,6% українців, які вже визначилися з вибором. Першою йде Юлія Тимошенко (21,2%). Петро Порошенко займає третю позицію з 11,6% підтримки. У другому турі, за даними соціологів, Зеленський здатен перемогти всіх можливих суперників.

Можливо Вас зацікавить