«Зеленський виграв на маніпуляціях людською свідомістю», — Інна Лук’янець про вибори президента з погляду психології (ВІДЕО)

"Зеленський виграв на маніпуляціях людською свідомістю", - Інна Лук’янець про вибори президента з погляду психології
besplatka_728_90_ukr

Днями у студію «ВиЧЕрпно» завітала доктор психологічих наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Інна Кукуленко-Лук’янець, яка проаналізувала феномен Володимира Зеленського з психологічної точки зору.

Як зазначила пані Інна, Зеленський був ілюзією, таємницею, в яку кожен вкладав свою віру, свої мрії. І це є тонким психологічним ходом, завдяки якому Зеленський фактично виграв на маніпуляціях людською свідомістю.

«Будь-яка виборча кампанія це завжди маніпуляція, але то були старі маніпуляції, які, як виявилось, вже не діють, а це зайшла нова команда, яка повністю вивчила потреби, біль, проблеми, мрії людей та дала відповіді на всі ці питання. І все, людям здалося, що все це так близько та можливо», — зазначила пані Інна.

Також, вона розповіла, що сьогодні ілюзія близькості кандидата створюється в Інтернеті. Тому найбільша боротьба відбувалася саме у соцмережах. Оскільки зараз панує цифрове покоління, яке розвивається з кожним днем все більше, у Володимира Зеленського був постійний контакт із людьми, він давав їм те, що вони хотіли почути, побачити, можливо, у метафоричній формі, десь фільмами, десь жартами.

Докторка психологічих наук впевнена у тому, що люди голосували не стільки за Зеленського, як проти Порошенка. І якщо більшість проти нього, значить людям жилося погано, а зараз вони готові ризикувати, готові до змін.

«Якщо Порошенко асоціюється із проблемами в країні, з війною, то Зеленський це щось нове та свіже. Адже психіка людей настільки втомилася від негативу, від мінусу, що вони готові кинутися в плюс. А з психологічної точки зору це одне й те саме, тобто дві сторони однієї медалі», — зазначила Інна Кукуленко-Лук’янець.

Детальніше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить