Жіноче обличчя української армії… (ФОТОРЕПОРТАЖ)

divchata vijskovi 19

Війна давно вже набула жіночих рис… Вона проглядає у зморшках під очима матері, що так і не дочекалася свого сина, у тремтячих руках дружини, що проводжає чоловіка на фронт, у спогадах дітей, які частіше бачать татка на світлині, ніж вдома.

Жінки не цураються і самі йти на фронт, брати до рук зброю, звична справа, коли жінки йдуть на польові кухні, стають військовими медиками.

Вони йдуть у чоловічі колективи, під час виконуючи там звичну для них роботу – тільки з присмаком дисципліни та субординації. Свої мирні вміння вони в складний для країни час зовнішньої агресії вирішили застосувати в армійській справі.

Проте навіть у суворому чоловічому колективі їм вдається залишатися жіночними, красивими, тендітними, ніжними і співчутливими.

До Дня захисника України та Дня українського козацтва наше видання вирішило показати, що навіть у повсякденній військовій формі вони залишаються прекрасною половиною людства.

Для цього усі дівчата пройшли невеличке перевтілення. У дбайливих руках майстрів студії краси «Helen» — стиліста-перукаря Євгенії Хамел та візажиста Катерини Волинець вони набули своїх індивідуальних неперевершених образів. А передав їх у світлинах талановитий фотограф Олександр Рибалка, який зумів передати їх сильну тендітність та чутливу мужність.

Даря Титаренко, старший солдат, бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А1708

У батальйоні служить з 2015 року. Вирішила, що її вміння і знання можуть бути корисні на сьогоднішній день в армії. На роботу ходить із легкістю, адже колектив дуже дружній. Зізнається, що важче навіть працювати в суто жіночому колективі. Після завершення військових дій планує продовжувати службу в армії. Говорить: «Поки стоятиме частина, поки й служитиму тут».

divchata vijskovi

divchata vijskovi 3

divchata vijskovi 2

Тетяна Савочкіна, старший солдат, бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А1708 (Черкаський автомобільний батальйон, створений  у третю хвилю мобілізації)

В армії з 20 жовтня 2015 року. Прийшла в батальйон підтримати свого чоловіка, який там служить із початку його створення, тобто з 2014 року. Це було їх спільне рішення. Говорить, що в роботі в чоловічому колективі є своя специфіка, але до всього можна призвичаїтися, якщо мати бажання.

divchata vijskovi 12

divchata vijskovi 10

divchata vijskovi 11

Ірина Черненко, молодший лейтенант, начальник фінансової служби військової частини А1708

Служить в батальйоні з серпня 2015 року. Готова продовжити й надалі службу в армії, адже це не перша військова частина, в якій їй доводилося служити, тож до чоловічих колективів вже звикла.

divchata vijskovi 18

divchata vijskovi 16

divchata vijskovi 17

Аліна Гаврищук, старший солдат, старший радіотелефоніст радіостанції військової частини А1708

Дівчина вирішила продовжити сімейну династію, хоче, щоб батьки нею пишалися. Вважає, що на сьогоднішній день носити форму, в тому числі й жінкам, це престижно. Переконана, якщо жінки обрали військову професію, то мають бути готові і до всіх її тягот.

divchata vijskovi 8

divchata vijskovi 7

divchata vijskovi 9

Марина Пилипенко, старший солдат, бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А1708

Підписала контракт 27 вересня 2016 року, чоловік також військовий. Зізнається, що спільну мову із військовими-чоловіками вдається знаходити, всі питання вирішуються без проблем.

divchata vijskovi 6

divchata vijskovi 5

divchata vijskovi 4

Ольга Заєць, старший солдат, діловод штабу військової частини А1708

У Збройних силах України з жовтня 2016 року. Говорить, що прийшла, щоб бути корисною державі і захищати її так, як може, як уміє.

divchata vijskovi 14

divchata vijskovi 15

divchata vijskovi 13

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить