Жителі вулиці Небесна Сотня у селі Руська Поляна сумніваються, чи буде ремонт їхньої вулиці капітальним

7
besplatka_728_90_ukr

Як стало відомо «ВиЧерпно» з власних джерел, 9 липня в с. Руська Поляна був розпочатий капітальний ремонт вул. Небесної Сотні. 

Як повідомляє житель цієї вулиці, тут давно потрібен капітальний ремонт, адже подекуди ями на дорозі досягають двох метрів в діаметрі.

4

- Нарешті ми дізналися про те, що на нашій вулиці планується капітальний ремонт і дуже цьому зраділи. Але коли побачили, як саме його проводять, дуже здивувалися. 9 липня близько 17 години, безпосередньо перед дощем, приїхали працівники, які  всю ділянку дороги, включно з ямами, засипали щебнем і грейдером (виймально-транспортна та (або) землерийно-планувальна машина, якою планують і профілюють земляні насипи, переміщують і розрівнюють грунт, дорожнобудівельні матеріали, ред.) пройшлися по ньому. Потім почався дощ, який йшов усю ніч. Після того ніяких робіт більше не проводилося. Тепер щебінь по узбіччям змішався з землею і коли їздять машини, утворюються канави. Також машини, що їздять по цьому щебню, створюють значний шум, який навіть заважає спати.  Хто відповідальний за цей так званий капітальний ремонт? Що буде далі з цією дорогою?,  - запитує обурений чоловік.

5

Загалом, мешканці вулиці занепокоєні тим , що можливо на цьому ремонт вулиці і завершиться. Проте сільський голова Руської Поляни Андрій Шапран запевняє, що це лише початковий етап ремонту вулиці.

1

- Взагалі планується капітальний ремонт вулиці Небесна Сотня, подекуди можливо поточний ремонт (частина дороги біля школи). 9 липня він був розпочатий, але завадив дощ. Якщо на цьому тижні буде сприятлива погода, ремонт буде завершений, — повідомив Андрій Шапран.

Сподіватимемося, що жителі села таки дочекаються гарної дороги і тоді вулиця Небесної Сотні буде достойна носити свою назву.

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Сергей

    Вот так закапываются в дорогу народные деньги. Интересно как и кто за всё это будет отчитываться? И будет ли дорога?