Живіть краще: комфортні новобудови «Митниці»*

вул. Г.Дніпра, 7-1
престо 728_90_ранкова кава

Нові технології, які увійшли в наше життя суттєво змінили його якість, внесли комфорт і зручності. Це стосується багатьох сфер діяльності людини. Не залишилась осторонь і сфера будівництва. Місто Черкаси прикрасили висотні новобудови, які не лише зовні сучасні та красиві, а й відрізняються від старих будинків численними перевагами, які вже сьогодні відчувають щодня їхні мешканці – родини, що стали власниками квартир.

Чи не найперше питання при придбанні нового житла постає у виборі місцерозташування будинку. І, звісно, людям хочеться, щоб поруч був дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, магазини, служби сервісу. Що вже казати про дитячі майданчики, охайні тротуари, доглянуті клумби та необхідні місця для паркування автомобілів, чого так не вистачає. А ще, щоб район був чистим, незагазованим, близько до центра міста.

І не дивно, що багатьом сім’ям впадає в око Митниця. Це справді чи не найпривабливіший район Черкас з чудовими видами, озеленений та не містить промислових підприємств, а відтак і повітря тут свіже і не зіпсоване.

Придбання квартири в мікрорайоні Митниця можливе не лише задля покращення житлових умов, а й для інвестування  в нерухомість, вартість якої з роками тут буде підвищуватися з огляду на розростання інфраструктури. І це, безперечно, вигідне фінансове вкладення.

Багато хто обирає цегляні будинки, і в цьому є сенс, оскільки вони на противагу панельних набагато краще утримують тепло, товщина кладки стін з утепленням в них досягає 65 см, і це дозволяє утримувати температуру в квартирі, навіть якщо надворі до 40 градусів морозу.

Чудовою пропозицією цегляного будинку в районі Митниця є новобудова за адресою вулиця Героїв Дніпра, 7/1. 15-ти поверховий будинок з однокімнатними, двокімнатними та трьохкімнатними квартирами. Є варіанти видових квартир, такі квартири багатьом подобаються, оскільки дають можливість спостерігати за красою природи и величчю надзвичайної гарної річки Дніпро. Висотний дім повністю утеплений, з металопластиковими вікнами з двокамерними склопакетами, на будинок встановлюється лічильник на теплопостачання, крім того в кожній квартирі можна встановити власні лічильники на тепло. В помешканнях зроблена стяжка підлоги і штукатурка цегляних стін, що є дуже зручним для новоселів. Лоджії засклені.

вул. Г.Дніпра, 7-1.

Черкаси – це наш спільний дім, а новобудови неподалік Дніпра, безперечно, прикрасили його. Дбаючи про благоустрій території, будівельники дбають про усіх нас, про наше улюблене місто, творять його серцем і душею.

Щодо благоустрою будинку по вул. Героїв Дніпра, 7/1, то присутні всі елементи, передбачені будівельними нормами. Зроблені тротуари та під’їзди до будинку, підходи, зокрема, і протипожежні проїзди.

Для малечі передбачений дитячий майданчик, облаштований ігровим та спортивним обладнанням. Надзвичайно красивим буде озеленення прибудинкової території – декоративні дерева та чагарники, клумби з урахуванням рельєфу місцевості, малі архітектурні форми: статуетки, садові лави, декоративні огорожі. Декор території підкреслений плиткою високої якості різних кольорів.

Для маломобільних груп населення є широкий зручний пандус з неслизьким покриттям, пандус сподобається і мамам з дитячими візочками. Пандус переходить в огороджений майданчик біля під’їзду, який унебезпечить малечу від несподіваного потрапляння під колеса автомобілів.

Школярам пощастить, оскільки недалеко від новобудови по вул. Героїв Дніпра, 7/1 є дві школи: №31 та №33. А для малечі недалеко й дитячий садок №90. Школа в двохвилинній пішій доступності від будинку, а дитсадок — в трьохвилинній. Повз висотний дім проходять маршрути міських автобусів.

Поруч пляжі, тож влітку тут курортна зона. З урахуванням того, що в Черкасах планується розбудова набережної, це місце стане ще красивішим.

Придбати квартири в зазначеному будинку можна за адресою  м. Черкаси, вул. Дашковича, 27, тел.(0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250 — ПП «Надія».

ПП «Надія» укладено договір про співробітництво з Черкаським регіональним управлінням/іпотечним центром Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». До переліку об’єктів, на які можуть спрямовуватись кредитні ресурси Фонду включено об’єкт будівництва за адресою м. Черкаси вул. Героїв Дніпра, 7/1. Квартиру в будинку можна придбати не лише за власний кошт, а й взявши участь у програмі довготермінового пільгового молодіжного кредитування за рахунок власних коштів Фонду. Відсоткова ставка за кредитом – 14,1% річних.

А покупців квартир цього дому  хочемо порадувати наступною інформацією: ПП «Надія» робить чудовий подарунок для міста Черкаси — поруч з будинком за адресою вул. Героїв Дніпра, 7/1 будує справжнє футбольне поле з освітленням, штучним покриттям, лавками для глядачів, огорожею, розраховане на різні вікові категорії любителів цього виду спорту. Тут буде все необхідне для мініфутболу. Створення такого об’єкту спрямоване на підтримку здорового способу життя, розвиток дітей та підлітків, турботу про їхнє майбутнє.

Зовсім поруч з футбольним полем розташується освітлена парковка для великої кількості автомобілів, а це неабиякі зручності як для жителів нового будинку, так і для відвідувачів спортивного майданчика.

І ще одна приємна новина — будівельна компанія «Надія» облаштовує пішохідну алею, яка в перспективі з’єднає вулицю Героїв Дніпра з вулицею Припортовою. Алея проходитиме повз будинок вздовж усього кварталу, і без сумніву, стане улюбленим місцем відпочинку мешканців мікрорайону. Оснащена красивими незвичайними ліхтарями, оздоблена зеленими насадженнями, зі зручними лавками, вона доповнить комплексне рішення по  дизайну території, сприятиме інтегруванню нового будинку в місто.

Крім цегляних будинків покупців ваблять і каркасно-монолітні будинки. Це одна з найбільш перспективних технологій зведення будівель. Основними характеристиками будинків, побудованих таким методом є гнучкість в архітектурно-планувальних рішеннях, висока стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, тривалий термін експлуатації (від 150 до 300 років), висока тепло- та звуконепроникненість, можливість витримувати значні навантаження на міжповерхові перекриття.

На Митниці за адресою вул. Козацька, 9/1  ПП «Надія» зводить на даний час також 17-ти поверховий каркасно-монолітний будинок зі стінами з газоблоків з однокімнатними, двокімнатними, трикімнатними квартирами. Технологія будівництва надає можливість перепланування. Зовнішні стіни утеплені негорючими мінераловатними плитами.

вул. Козацька, 9-1..

В зоні пішохідної доступності знаходяться аптеки, стоматологія, школа і дитячий садок, ігрові майданчики, спортивні центри, магазини, кафе, ресторан, бар, перукарня.

Дніпро біля порогу – найбільш точний вислів для характеристики переваг місцезнаходження цього будинку. Там справді гарно й комфортно і дорослим, і дітям.

вул. Козацька, 9-1

Тож можна обрати за бажанням – цегла або моноліт. Обидва варіанти виконані за сучасним технологіями, енергоефективні, виконані з екологічно безпечних матеріалів, в кожного є свої плюси. ПП «Надія» має власне РЕУ «Надія», яке приймає багатоповерхівку на баланс після здачі в експлуатацію, підтримує комфортні умови проживання мешканців.

ПП «Надія» пропонує до продажу новобудови в різних районах міста Черкаси. Бажаючим отримати детальну інформацію можна звернутися за адресою м. Черкаси, вул. Дашковича, 27, тел.(0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250.

logo

*Розміщено на правах реклами

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить