«Жодної копійки я вносити не буду», — Анатолій Бондаренко про внесення застави

Бондаренко доручив посилити прибирання Черкас напередодні свят
besplatka_728_90_ukr

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко написав заяву і йде у відпустку на місяць. Про це він заявив під час власної прес-конференції.

Також він повідомив, що 10 і 11 жовтня відбудуться судові засідання по тим підозрам, які йому були вручені напередодні.

- Жодної копійки я вносити не буду, оскільки коштів у сумі 450 тисяч гривень у мене немає. Основне завдання усіх цих дій — це сфальшувати вибори, що відбудуться навесні, — прокоментував Анатолій Бондаренко судове засідання, призначене на 14.00 10 жовтня з обрання міри запобіжного заходу з можливим внесенням застави.

Рішення піти у відпустку міський голова прийняв у зв’язку з тим, що відбуватимуться судові засідання і щоб не було звинувачень, що він якимось чином впливає на процес чи застосовує адмінресурс.

- Я не ховаюся. Мені дуже неприємно, що прокурор перетворився на блогера і розповідає зі сторінок «Фейсбуку»… Чому він не прийшов сам і не вручив мені підозру? Ми вважаємо, що ми абсолютно праві. Наш юридичний департамент вважає, що по другій підозрі жодних збитків немає. Ще раз наголошую, що їхнє завдання — просто відсторонити мене від посади, — наголосив Бондаренко.

У час відстуності Бондаренка обов’язки по Черкаській міській раді виконуватиме секретар міськради Ярослав Нищик, по виконавчому комітету — заступник міського голови Ігор Волошин. За словами Анатолія Бондаренка, Ігор Волошин вже вийшов на роботу.

Нагадаємо, вчора міському голові Черкас Анатолію Бондаренку вручили другу підозру щодо зловживання владою, перша підозра щодо перешкоджання депутатській діяльності. Як ішлося в повідомленні прокуратури, досудовим розслідуванням установлено, що підозрюваний всупереч інтересам місцевого самоврядування створив штучні перешкоди в роботі депутатів Черкаської міської ради.

Перше судове засідання по першій підозрі відбудеться 10 жовтня о 14:00, де обиратимуть міру запобіжного заходу Анатолію Бондаренку із можливим внесенням застави. Друге судове засідання по другій підозрі міському голові щодо зловживання владою відбудеться 11 жовтня о 15.30.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Богдан Гатила

    Свободівець во мера? Чудово.