Жовтень у Черкасах обіцяє бути літературним

book
besplatka_728_90_ukr

Черкаська Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро» у жовтні розпочинає свою роботу. Організатори обіцяють, що жовтень буде особливо літературним. Адже відразу планується у нашому місті проведення 2-х літературних зустрічей.

8 жовтня о 18.00 у Черкаському художньому музеї відбудеться літературна зустріч з відомими письменницями Дарою Корній і Талою Владмировою. Захід пройде у рамках мистецького фестивалю «Три крапки».

Як зазначають організатори, письменниці в Черкасах вперше. Тому говоритимуть і розповідатимуть гості про все. Про нові книги, подорожі тощо.

Також представники «Книжкового маестро» оголосили про конкурс, приз якого – книга Дари Корній з автографом у подарунок. Умови конкурсу можете прочитати тут.

Наступного ж дня, 9 жовтня, о 16.30 відбудеться літературно-художня зустріч з українською художницею та письменницею Катериною Штанко.  Snymok52

Ще на кінець жовтня, запланована презентація нової книги сучасного письменника Макса Кідрука.

- У нас планів дуже багато. Головне, бажання. Після жовтневих літературних зустрічей плануємо запросити в Черкаси Андрія Любку, Олексія Чупу, Дмитра Лазуткіна, Юрія Андруховича та Вікторію Гранецьку. Попри презентацій, відвідувачів чекатимуть сюрпризи. Запрошую всіх літературних містян приєднуватися до наших подій, — розповіла організатор Людмила Фіть.

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить