Зі штрафмайданчика на нове місце торгівлі: у Черкасах з’явився мандруючий кіоск (ФОТО)

Кіоск на Митниці
besplatka_728_90_ukr

Близько місяця тому в районі Митниці біля магазину «Сітімаркет» по вул. Припортова встановили кіоск, як зясувалося – без дозвільних документів. Однак для Черкас то не дивина… Проте, як повідомили нашому виданню власні джерела, перед цим цей кіоск у жовтні цього ж року був демонтований за адресою вул. Гагаріна, 29 і відправлений на штрафмайданчик. Яким чином цей кіоск перемандрував із штрафмайданчика на нове місце дислокації не маючи для цього законних підстав – пояснити нам не змогли ні в управлінні інспектування Черкаської міської ради, ні в підрядній організації, яка займається зберіганням демонтованих тимчасових споруд.

На підтвердження того, що мова йде про один і той же кіоск, нижче наводимо фото:

Демонтаж кіоска

Демонтаж кіоска 2

Демонтаж кіоску за адресою вул. Припортова, 46

Кіоск на штрафмайданчику

Кіоск на штрафмайданчику

Пусте місце на штрафмайданчику

Місце, на якому стояв кіоск

Кіоск на Митниці

Кіоск вже на Митниці

За коментарем ми звернулися до заступника начальника управління інспектування Павла Забєліна, який розповів, що після того, як по ТС підписується акт прийому-передачі, управління вже не несе за нього відповідальності, тож і прокоментувати загадкове переміщення кіоску він не може.

– Ми ж не займаємося відслідковуванням безпосередньо самих тимчасових споруд після того як підписується акт про його передачу. Це я не конкретно про цей кіоск кажу, а в цілому про всю процедуру. Як тільки підписується договір прийому-передачі, ми за цей кіоск вже не відповідаємо. За нього відповідає та організація, де він зберігається, — зауважив Павло Олегович.

На запитання ж, чи буде управління інспектування з’ясовувати, чому цей кіоск наразі перебуває на Митниці без паспорту прив’язки, пан Забєлін відповів:

«Ви знаєте скільки зараз стоїть кіосків без паспортів прив’язки?! Ми займаємося цими проблемами. Але ж у нас не один цей кіоск…».

На жаль, отримати чітке пояснення від підрядної організації, на зберіганні якої знаходиться ТС, нам так і не вдалося. Ми зателефонували керівнику ТОВ «Буд-Сервіс» Бєглару Саркісяну, який виконував демонтаж ТС. Наразі він має довіреність на представництво інтересів приватного підприємства «СК Креатив», яке відповідає за зберігання демонтованих кіосків. Щоправда, сам Бєглар Саркісян відзначив, що мав довіреність, підписану попереднім керівником – Р. Акопяном, нині ж за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, директором «СК Креатив» є Віктор Лилик. Отож пан Бєглар відзначив, що відразу не може прокоментувати ситуацію з кіоском, оскільки наразі не володіє потрібною інформацією і пообіцяв розібратися протягом декількох днів. Однак і через деякий час, коли нам таки вдалося знову до нього додзвонитися, він відзначив, що наразі так само не може дати відповіді зберігається чи ні вищевказаний кіоск на їхньому штрафмайданчику.

48425962_1951988218211628_5379407359548325888_n

– Я казав про це директору, він сказав, що не може зараз спілкуватися, тільки після Нового року ми можемо дати коментар, — у телефонній розмові розповів Бєглар Саркісян.

У відповіді на наш інформаційний запит до Черкаської міської ради значиться, що даний кіоск досі має знаходитися на майданчику за адресою зберігання (згідно укладеного договору між Черкаською міською радою і підрядною організацією) всіх демонтованих тимчасових споруд, а саме: вул. Сумгаїтська, 10. Наразі там має зберігатися 8 тимчасових споруд, серед яких і кісок, демонтований по вул. Гагаріна, 29. До слова, за весь рік в місті було виконано 4 рішення виконкому по демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд.

48417880_594934477627440_7474702228574437376_n

У відповіді на запит так само міститься інформація, що на встановлення кіоску за адресою вул. Припортова, 46 паспорт прив’язки не надавався.

48902311_2137656486291252_7705204331552702464_n

Тож тепер у Черкасах кіоски не лише як гриби після дощу виростають в найнесподіваніших місцях без будь-яких дозвільних документів, вони ще й буквально містичним чином переміщаються із штрафмайданчиків на нові місця, де, без сумніву, скоро в них розпочнеться жвава торгівля. Бо як ще, як не містикою можна пояснити, що переміщення нехай і тимчасової, але все ж споруди, не помітили працівники організації, яка займається її зберіганням.  Можливо, інспектори управління інспектування все ж поцікавляться, на яких підставах нині цей кіоск розмістився в районі Митниці?!

 

Можливо Вас зацікавить