Злочинцям, які викрали та вбили людину, обрали покарання

Судитимуть підлітка, який спричинив смертельну ДТП
besplatka_728_90_ukr

Суд визнав неповнолітнього обвинуваченого винним і засудив за незаконне позбавлення волі та викрадення людини до 6 років 6 місяців позбавлення волі. Також суд апеляційної інстанції засудив до 14 років позбавлення волі його спільника, визнавши його винним у вчиненні злочинів, застосувавши до нього конфіскацію всього належного майна.

За даними слідства, 17-річний неповнолітній спільно та за попередньою змовою із 21-річним спільником, із застосуванням фізичного насильства позбавили чоловіка волі шляхом примусового поміщення до багажного відділення його автомобіля. Крім того, повнолітній обвинувачений незаконно заволодів мобільним телефоном і транспортним засобом потерпілого та з метою приховання інших злочинів наніс останньому значну кількість ударів в різні частини тіла, від яких потерпілий помер. Для уникнення кримінальної відповідальності за скоєне зловмисник імітував дорожньо-транспортну пригоду за участю потерпілого.

Доводи сторони захисту, яка оскаржила рішення суду першої інстанції,  визнано безпідставними, наразі вирок суду набрав законної сили з моменту проголошення.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної  прокуратури

First1

Можливо Вас зацікавить