Зниклу київську школярку, яку знайшли в Умані, втягли в суїцидальну гру

2_[1]_(Read-Only)1
престо 728_90_ранкова кава

«Червона сова» створена за аналогією з сумнозвісним «Синім китом», хіба що умови дещо відрізняються. Діти не повинні спати по кілька днів і при цьому виконувати завдання куратора. Поліція вже порушила кримінальну справу по одному з фактів втягнення київської школярки в гру, пишуть «Вести».

Історія 14-річної Лєри П., яка зникла 30 листопада, отримала несподіване продовження. Вона виявилася учасником гри «Червона сова». Лера вийшла з дому на вул. Світлицького на Виноградарі і пішла нібито на заняття з англійської мови, але додому не повернулася. Її мама Галина Першко розповіла, що знайомі бачили її дочка в Умані, про що повідомили їй в «Фейсбуці».

Пізніше дівчинку таки знайшли знайомі в Умані. Вони запевняють, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією в кишені для подальших дій. Вона не розуміла, чому її шукають. І нібито у неї була установка, що вона поїхала до бабусі, хоча та живе в 50 км від Умані.

За словами Галини Першко, на даний момент ведеться слідство, хто і навіщо змусив дівчинку поїхати в Умань.

«Поки триває слідство, поліція заборонила мені що-небудь говорити», — сказала мама Лери.

У той же час знайомі дівчинки розповіли: поліція підозрює, що причиною всьому стала гра «Червона сова». У самій поліції, поки не коментують справу.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить