Звернення без звернення: за що проголосували депутати Черкаської міської ради?

Без імені
престо 728_90_ранкова кава

29 січня Черкаська міська рада на сесії проголосувала за питання «Про звернення Черкаської міської ради до Верховної Ради України про розпуск Черкаської міської ради та надання доручення департаменту управління справами та юридичного забезпечення підготувати редакцію цього звернення». Тобто, фактично, черкаські обранці проголосували за звернення, якого ще не існує.

Як розповів у коментарі нашому виданню секретар міськради Олександр Радуцький, цього звернення в очі ніхто не бачив, бо по факту його немає.

- Те, що сказав Павло Миколайович (депутат Павло Карась, який і запропонував голосувати за це звернення,  — ред.), це була його пропозиція. Згідно з регламентом, міському голові потрібно було дати доручення підготувати звернення, щоб на наступній сесії розглянути це питання, — сказав Радуцький. — А в нас вийшло так, що питання поставили на голосування, під час голосування зчинилася штовханина, і ніхто не розумів, що відбувається. В результаті міський голова дав доручення після голосування написати звернення до ВР, тобто текст цього звернення мав з’явитися вже після прийняття рішення. Але він має «народитися» таким чином, як сказали депутати. Тому мені самому буде цікаво подивитись, що буде в тому документі.

На думку секретаря, це рішення було прийняте з порушенням регламенту та Закону України.

До слова, за фактом подій на останній сесії в поліції відкрито кримінальне провадження за статтею «Хуліганство», деяких депутатів уже викликають як свідків. Сам же Радуцький, за його словами, буде спілкуватися з правоохоронцями завтра.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить