«Голосуйте не «по приколу», — Андрій Хливнюк звернувся до черкащан (ВІДЕО)

"Голосуйте не "по приколу", - Андрій Хливнюк звернувся до черкащан (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Відомий співак з Черкас Андрій Хливнюк долучився до флешмобу #ГолосуюНепоприколу, який створив український співак Святослав Вакарчук. Відеозвернення черкащанин оприлюднив на своїй сторінці у «Facebook».

- Усім привіт! Хочу сказати декілька слів про вибори, які відбудуться вже за декілька днів. Будь ласка, якщо вам важливе майбутнє нашої країни, прийдіть і проголосуйте за кого хочете. але голосуйте не «по приколу’. Від вашого вибору залежить майбутнє нашої країни, — зауважив Андрій Хливнюк.

Зазначимо, що музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук запустив у соціальних мережах флешмоб #ГолосуюНепоПриколу, який закликає відповідально поставитися до виборів президента 31 березня.

За словами Вакарчука, відмовившись від балотування на пост президента, він не відмовився від власної відповідальності за долю країни.

Нагадаємо, що відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула звернувся до черкащан із проханням не нехтувати своїм виборчим правом і з’явитися до виборчих дільниць 31 березня.

Він зауважив, що учасники «Вар’яти-шоу» вже взяли паспорт, лист про відрядження із зазначеною датою, щоб обґрунтувати, чому саме в цей день треба змінити дільницю. Кожен із учасників завітав у відділ ведення державного реєстру виборців, де вказали дільницю у Черкасах, на якій буде зручно голосувати. На все це було витрачено приблизно 15 хвилин.

First1

Можливо Вас зацікавить