Звинуватили у сексизмі: працівниці Уманської міськради поскаржилися на поведінку Яценка (ВІДЕО)

в Новини

Співробітниці виконавчого комітету Уманської міськради звинуватили нардепа Антона Яценка в негідній поведінці і тиску, в тому числі за статевою ознакою. Відповідне відео з’явилося на каналі секретаря Уманської міськради Людмили Кирилюк в YouTube. Про це пише «ТСН».

«Ми, жінки, що працюють в органах місцевого самоврядування, вважаємо негідною поведінку народного депутата Антона Яценка. У своїх кишенькових інтернетресурсах він розповсюджує брехливу інформацію про жінок-працівників міської ради. Це є прямий тиск, у тому числі за статевою ознакою», — заявили чиновниці.

Співробітниці міськради звернулися до комітету з питань депутатської етики Ради з закликом розібратися в діях Яценка.

«Ми вважаємо це прямим тиском на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів», — сказано в зверненні.

У відео також наведено кілька скріншотів спілкування нібито Яценка з жінками, в яких він називає їх повіями і каже, що вони надають інтимні послуги керівництву.

Працівниці Уманської міськради звернулися до комітету з питань депутатської етики Ради із проханням розібратися у справі. Там вважають дії Яценка спробою тиску на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів.

Зазначимо, Яценко у подібний скандал потрапляє не вперше. У лютому 2018 року нардеп висловив упевненість, що комунікаційниця Громадського руху «Чесно» Юлія Решітько отримала роботу «через ліжко». Вона вже прокоментувала нову історію з Яценком.

82671562_2555672057893085_5089183908117872640_n

Можливо Вас зацікавить

Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)