10 кандидатам у нардепи ЦВК оголосила попередження

в Новини

Руслан Алексіюк, Владислав Голуб (1992 р.н.), В’ячеслав Голуб,  Тамара Звягінцева, Олена Козачук, Петро Кур’ят, Дмитро Кухарчук, Богдан Панкевич, Антон Подчапко, Владислав Пильник не вчасно відкрили поточні рахунки виборчих фондів. Через це 22 жовтня кандидати отримали попередження від ЦВК. Про це повідомляє «Опора Черкаси».

Зазначимо, що Руслан Алексіюк, Петро Кур’ят та Дмитро Кухарчук зареєстровані ЦВК 20 вересня, Богдан Панкевич та Антон Подчапко ще 7 вересня, Олена Козачук 14 вересня, Владислав та В’ячеслав Голуби, Тамара Звягінцева, Владислав Пильник 1 жовтня.

Читайте також: Дмитро Кухарчук ще два місяці перебуватиме в СІЗО

Відповідно до частини першої статті 48 Закону України «Про вибори народних депутатів України», кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі зобов’язаний відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніш як на десятий день з дня його реєстрації Центральною виборчою комісією.

Розмір виборчого фонду партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному окрузі, не може перевищувати дев’яноста тисяч розмірів мінімальної заробітної плати. Розмір виборчого фонду кандидата у депутати в одномандатному окрузі не може перевищувати чотирьох тисяч розмірів мінімальної заробітної плати.

У разі порушення кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі терміну відкриття рахунку свого виборчого фонду, йому оголошується попередження.

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли