10 тисяч гривень для ветеранів виділили у Білозір’ї

в Новини

57 учасників бойових дій та інвалідів війни отримали до Дня Перемоги продуктові набори на загальну суму 10 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Черкаської районної державної адміністрації.

– Цьогоріч заходи з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни об’єднали два покоління – ветеранів Другої світової війни та учасників антитерористичної операції. Відтак, увагою були охоплені обидві категорії. Зокрема, упорядковані могили та обеліски, а також на кошти зібрані жителями села, у розмірі 15 тисяч гривень, було встановлено обеліск на могилі Віктора Єременка. Крім того, на суму 5 тисяч гривень проведено поточний ремонт будинку бабусів Віктора – Ганни Чубенко, – розповідає сільський голова Володимир Міцук.

Панахиди за жертвами нацизму відслужили релігійні громади села, поминальний обід за участю учнівської молоді та жителів села організували на могилі воїнів 62-ї гвардійської дивізії. Загальносільський мітинг провели 9 травня на пагорбі Слави за участю ветеранів, учнів загальноосвітніх закладів та громадськості. Загалом в урочистостях взяли участь до 3 тисяч жителів села. Для них органи місцевого самоврядування організували святковий концерт, кульмінацією якого стало частування солдатською кашею.