10 тонн фальсифікованої горілки вилучили у Черкаській області (ФОТО)

10 тонн фальсифікованої горілки вилучили у Черкаській області (ФОТО)
в Новини

На Черкащині припинено незаконну діяльність з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Із незаконного обігу вилучено понад 10 тон горілки сумнівної якості. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Правоохоронцями проведено п’ять обшуків на території Уманського та Звенигородського районів у приміщеннях і транспортних засобах, які використовувалися в протиправній діяльності, за результатами яких виявлено та з незаконного обігу вилучено більше 10 тон незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які було розфасовано у пластикові ємності об’ємом по 5 літрів для подальшого збуту населенню під виглядом горілки.

У кримінальному провадженні триває проведення слідчих та процесуальних дій, спрямованих на виявлення та фіксацію всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, а також притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури