10 водіїв КП «Черкасиелектротранс» підвищать свою кваліфікацію

в Новини Освіта і наука

Фото тематичне

З 6 жовтня на КП «Черкасиелектротранс» почнуться курси з підвищення класу водіїв з 3-го на 2-ий. 

- Бажання навчатися виявили 17 осіб, ми провели конкурс, оскільки група, згідно ліцензії, не може містити більше 10 осіб. Тож, можливо, до кінця року наберемо ще одну групу. Відбір водіїв на підвищення кваліфікації, відбувається згідно певних критеріїв, серед яких стаж роботи водієм третього класу, відсутність зауважень, порушень правил дорожнього руху протягом останнього року і так далі, — розповів Олег Заєць, куратор навчального відділу, головний інженер КП «Черкасиелектротранс».

Навчання триватиме 2-2,5 місяці.

Під час курсів водії «Черкасиелектротрансу» вивчатимуть будову рухомого складу всіх типів (водії 2-го класу повинні вміти водити всі типи рухомого складу, які знаходяться на підприємстві), опановуватимуть правову підготовку, проходитимуть охорону праці та сучасні технології диспетчеризації та обліку.

- Також у них буде така дисципліна як «Організація руху», яка включає в себе правила поводження з контактною мережею, оформлення документації, правила технічної експлуатації. Зокрема, з травня почали діяти нові правила, дуже багато суттєвих змін, тому звертатимемо на це особливу увагу, — відзначив Олег Васильович.

Окрім теоретичних занять, будуть практичні і лабораторні. Практичні — це водіння і робота в майстерні.

Після проходження всіх дисциплін, на водіїв чекають екзамени, після успішного складання яких водіям будке присвоєний 2-ий клас.

Комунальне підприємство зацікавлене у більш якісно підготовлених професійних кадрах, адже, перш за все, — це безпека містян та підвищення рівня їх обслуговування.

Відзначимо, КП «Черкасиелектротранс» — єдиний майданчик у Черкасах, де можна здобути кваліфікацію «Водій тролейбуса». У 2017 році комунальне підприємство отримало ліцензію на провадження освітньої діяльності, а у 2018 акредитувалося у Головному сервісному центрі МВС України.  Таким чином водіїв категорії «Тролейбус» тепер готують безпосередньо на самому підприємстві. До цього ж нових водіїв готували на навчально-курсовому комбінаті, який надавав лише методичне забезпечення. Це створювало певні незручності, оскільки матеріально-технічна база все одно була «Черкасиелектротрансу».

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Інклюзивний майданчик будують у Смілі (ВІДЕО)
Новини
У Черкасах 81 будинок залишиться без гарячої води
Новини
До Дня міста «Укрпошта» випустила нові марки про Черкаси