Виручка Черкаського зоопарку на вихідних сягає півмільйона гривень

Виручка Черкаського зоопарку на вихідних сягає півмільйона гривень
в Новини

Незабаром на Черкаський зоопарк чекають нові зміни. Цієї весни там відкрилися нові вольєри для ведмедів, вовків і видр, а наступним етапом стане реконструкція головного входу в зоопарк, облаштування прилеглої території.

Про це міський голова Черкас повідомив під час ефіру в студії “ВиЧЕрпно”.

За його словами, він вже дав  доручення директору Черкаського зоопарку Євгену Вану щодо розробки проекту, який би передбачав реконструкцію входу в зоопарк, стоянки для автомобілів, облаштування зручних тротуарів, розрахованих в тому числі на пересування людей з обмеженими можливостями, місць відпочинку.

– Зараз він (директор зоопарку – ред.) займається виділенням землі, щоб вхід в зоопарк був із головної вулиці, тобто там, де він був колись. І ви ж бачите, що зоопарк став родзинкою міста, у нас там гарна експозиція, доглянуті звірі, професійне керівництво, гарний колектив… – розповів Анатолій Бондаренко.

Про гарний розвиток зоопарку свідчить збільшення кількості відвідувачів і, відповідно, фінансових надходжень. Виручка зоопарку на вихідних становить близько 500 тисяч гривень. Тому, вважає очільник міста, на сьогоднішній день він може бути самоокупним.