110 спецмашин протягом доби працювали на дорогах державного значення

110 спецмашин протягом доби працювали на дорогах державного значення
в Новини

На ранок 29 грудня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення забезпечено, обмежень у русі немає.

Протягом ночі 29 грудня було задіяно 110 одиниць дорожньої спецтехніки та більше ста працівників дорожніх підприємств. Виконувалися роботи з очищення проїзної частини від снігу, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення. За добу використано майже 900 тонн протиожеледної суміші.

Наразі продовжуються роботи із очищення від снігу та із обробки покриття автодоріг протиожеледними матеріалами для ліквідації зимової слизькості та недопущення утворення ожеледиці. Вранці на автодорогах працювало 84 одиниці дорожньої спецтехніки. Також дорожні підрядні підприємства Служби автодоріг Черкащини проводять очистку від снігу узбіч, дорожніх знаків, автопавільйонів громадського транспорту та тротуарів.

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, південний циклон щедро засипав область снігом. Метеостанції зафіксували 7-15 мм опадів, а це 0,5-1,2 декадної норми грудня. На ранок 29 грудня висота снігового покриву на Черкащині становить 4-13 см. Епіцентром снігової негоди стали Умань, Жашків, Звенигородка та Черкаси, де найбільша кількість снігу та висота снігового покриву.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117