12 пенсіонерів та 3 важкохворих людей отримали допомогу від благодійного фонду

в Благодійність Новини Суспільство

12 людей, які потрапили в складні життєві обставини, а також троє важкохворих, отримали сьогодні допомогу від благодійного фонду «Деликат». Традиційно, це фінансова підтримка — цього разу вдалося зібрати понад 32 тисячі гривень, та соціальна допомога у вигляді продуктових пакетів.

Галина Іванівна вже 4 роки бореться із раковим захворюванням. За цей час вже пройшла 7 хіміотерапій, наразі потрібно робити 8-му. Одна процедура коштує близько 6-7 тисяч гривень.

— Лікування дуже дороге. Ще й у чоловіка цукровий діабет. Діти нам допомагають, але ресурсів вже не вистачає, тому звернулися до благодійного фонду, — поділилася пенсіонерка.

Ще 10 років тому Вікторія Пилипенко перенесла невдалу операцію по заміні колінного суглобу, має І групу інвалідності, коліно не згинається. Тепер жінка збирає кошти на коштовну операцію.

— На операцію мені потрібно 120 тисяч гривень. Таких грошей у мене немає, тому звертаюся ось до таких благодійних фондів. Підказали і сюди звернутися, — розповіла жінка.

Звичайно, всім відразу не допоможеш, відзначають у фонді, однак намагаються кожного разу в першу чергу звернути увагу на тих людей, хто найбільше цього потребує.

— Це найменше, мабуть, чим ми можемо вам допомогти, але дуже сподіваємося, що користь від цього буде, — наголосив керівник БФ «Деликат» Денис Буря.

DSC02080

У першу чергу, відзначив Руслан Петрик, співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів, вони дякують всім людям, які кинули гроші в скриньки, що стоять по всій мережі магазинів «Деликат» в місті Черкаси та Смілі, а також в магазинах їхніх партнерів, а саме: підприємців Романа Дісканта і Олександра Карпенка. Насправді, таким чином допомогти може кожен.

DSC02075

Наразі в фонді шукають й інші можливості допомогти, зокрема, пенсіонерам. Адже їм не завжди потрібна тільки фінансова підтримка, а іноді просто зробити щось по господарству, послуги в ремонті. Щоб охопити і цей напрямок, в БФ «Деликат» шукають волонтерів, які, наприклад, раз на тиждень могли б виділяти годину часу для допомоги таким категоріям населення.

У грудні фонд відзначить свою другу річницю. За цей час вдалося надати допомогу 128 людям. БФ постійно намагається залучити інші магазини-партнери, щоб збирати якомога більше коштів для черкащан, які потребують підтримки.

До другої річниці у БФ планують зібрати разом всіх, кому вони за цей час встигли допомогти.

— Ми постійно моніторимо ситуацію з тими людьми, яким надавали допомогу. Адже серед них є багато тих, у кого проблеми саме із здоров’ям, тому завжди повинен бути зворотній зв’язок — чи була корисною їм допомога, які її результати, чи потребують вони ще якоїсь підтримки, — відзначив Денис Буря.

DSC02086

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)