14 лютого відбудеться сесія міської ради

14 лютого відбудеться сесія міської ради
в Новини

На 14 лютого заплановано проведення сесії Черкаської міської ради. Питання порядку денного депутати попередньо вивчають і розглядають у комісіях. Про це повіомили в пресслужбі ЧМР.

Директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод зазначила, що підготовлено звернення депутатів Черкаської міської ради до Президента України про нагородження міста Бидгощ (Республіка Польща) та міста Валмієра (Латвійська Республіка) почесною відзнакою «Місто-рятівник».

Адже ці міста з початку повномасштабного вторгнення надають суттєву допомогу Черкасам. Депутати підтримали винесення питання на сесію і зауважили, що нашому місту варто розширювати коло міст-побратимів і надалі.

Депутат Віктор Євпак вніс пропозицію передбачити в бюджеті кошти на ремонт ванної кімнати у опіковому відділенні Першої міської лікарні. Відповідне доручення дали профільному департаменту.

Також народні обранці розглянули винесення на сесію питання «Про внесення змін до програми надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у м.Черкаси у зв’язку із введенням воєнного стану на 2022-2023 роки».

«Основне фінансування по цій програмі – об’єкти, де планується виконати капітальний ремонт у 2023-2024 роках. Це три об’єкти, у яких планується облаштувати приміщення для тимчасового перебування внутрішніх переселенців: на вул.Кобзарській, вул.Чорновола та вул.Перемоги. На ці потреби потрібно виділити 102 млн.грн», – поінформував директор департаменту соціальної політики Євгеній Данченко.

Дискусійним виявилося питання «Про затвердження Програми співфінансування капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних житлових будинків (крім ОСББ) у місті Черкаси на 2023-2025 роки». Участь у обговоренні взяли депутати Сергій Кудактін, Роман Діскант, Віктор Євпак, Володимир Друмашко.

Останній запропонував передбачити на цей рік у програмі лише видатки на капітальний ремонт ліфтів. Зрештою питання винесли на розгляд сесії.