14-річний боксер з Умані на чемпіонаті України з боксу завоював бронзу

14-річний боксер з Умані на чемпіонаті України з боксу завоював бронзу
в Новини

14-річний уманський боксер Валентин Івасюк, що вперше представляв Україну на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків, провернулися додому з “бронзою”, інформує “Вечірня Умань“.

Навіть в невеличкому місті  можна стати чемпіоном, якщо сильно того захотіти. Юний спортсмен Валентин вже 2-роки марив чемпіонатом Європи. Постійні виснажливі тренування замість ігор і розваг, та в вперте бажання бути першим, дали результат: цього річ хлопець дебютував на чемпіонаті Європи з боксу  і виборов ІІІ місце, – поступившись росіянину.

“Я довго готувався до змагань, постійно прокручував у своїй голові, той момент, як виходитиму на ринг і перемагатиму.  Дуже хотілось  для України вибороти перше місце, та бронза, – це показник, який означає, що мені ще є над чим працювати і куди рости”, – розповідає Валентин.

На чемпіонаті Європи Умань представляв ще один боксер Максим Дзюбейло, саме він став капітаном національної збірної, що представляла Україну. З чемпіонату Максим повернувся без призового місця, та отримав гарний досвід для майбутніх успіхів.

“Бокс в нашому місті зародився порівняно нещодавно, та і конкуренція  в цьому популярному олімпійському виді спорту надзвичайно  висока в Україні. Сам факт участі хлопців з  райцентру в Чемпіонаті Європи – це вже серйозне досягнення. – розповідає тренер Віктор Петриченко. – Ми раді першій медалі на змаганнях такого рівня – це справді історична подія, адже ця нагорода має дуже велику ціну:  4 роки повсякденних тренувань, 11 двотижневих навчально-тренувальних зборів, близько 100 проведених боїв на любительському рингу, травми, скидання ваги, дисципліна в усьому – це загартовує хлопців, і я дуже сподіваюсь, що наступною сходинкою стане чемпіонат Світу”.

fu3OOsd6Iog-1