15 вересня – останній день, коли можна стати “єдинником” у 2015 році

besplatka_728_90_ukr

Державна податкова інспекція у м. Черкасах інформує платників податків, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування з загальної, що відповідну заяву необхідно подати до контролюючого органу за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, для переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2015 року останнім днем для подачі заяви є 15 вересня п.р.

До поданої заяви необхідно додати розрахунок доходу за попередній календарний рік. Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, платником податків дотримано вимоги, встановлені пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу України.

Нагадуємо, що такий перехід можливий один раз протягом календарного року.

Тим особам, які бажають відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування, відповідну заяву необхідно подати не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу.

Тобто, аби стати платником єдиного податку з IV кварталу заяву про це необхідно подати до 15 вересня, а щоб відмовитись від спрощеної системи оподаткування – останнім днем для подачі заяви буде 19 вересня 2015 року.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить