18 бригад черкаських медиків надають допомогу на деокупованій Херсонщині

18 бригад черкаських медиків надають допомогу на деокупованій Херсонщині
в Новини

Черкаська “екстренка” вже місяць надає допомогу на деокупованих територіях Херсонщини.

Про це повідомили в пресслужбі КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

– Наші медики надавали допомогу мешканцям Кочубеївської громади. За цей місяць уже відбулося чотири ротації бригад Медицини катастроф Черкаського Центру – з жителями звільненої Херсонщини працювали медики з Черкас, Умані та Сміли. Загалом у роботі взяло участь 18 осіб команд Медицини катастроф, – коментують в повідомленні.

До бригад МК Черкащини за допомогою звернулися 320 осіб з найрізноманітнішими хворобами – від критичних станів до максимального загострення хронічних хвороб, зокрема і від психологічного навантаження.

“Що можна сказати після першого місяця, проведеного на деокупованих територіях нашими працівниками… Люди нас чекають. Вони чекають медичної допомоги, психологічної підтримки та просто розуміння, що про них не забули. До прикладу, в одному із населених пунктів наших медиків чекали дві години – бо побачили, що біля розбомбленого мосту після дощу автівка швидкої не змогла пробратись через річку вбрід. І люди очікували просто на вулиці, доки медики поїхали в об’їзд, накинувши тридцять кілометрів розбитими дорогами…”- додає речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Наступна громада, в якій працюватимуть черкаські медики – це Великоолександрівська громада. З 21 листопада там надаватимуть допомогу одразу дві бригади фахівців “екстренки” Черкащини.