18-річна черкащанка взяла під опіку трьох молодших сестер

18-річна черкащанка взяла під опіку трьох молодших сестер
в Новини

18-річна Марина Чернятевич із Піщаної вже понад півроку разом з чоловіком опікується своїми меншими трьома сестричками. 13-річну Мирославу та двійнят Діану та Мар’яну дівчина забрала до себе відразу після смерті мами. Про це повідомляють “Вісті Черкащини”.

За словами Марини, таке рішення вони прийняли з її чоловіком Василем, а соціальна служба допомогла їм із документами. Підтримують їхню велику родину троє її дядьків та свекор зі свекрухою. У хаті, де зараз живуть, за місяць замінили вікна. Каже, працювали навіть ночами, щоб встигнути навести лад в оселі, аби кожна дитина мала свій куточок.

Зараз Марина мріє доробити ремонти: розділити велику кімнату на дві, щоб дівчатам були окремі кімнати. Розповідає, що цьогоріч хочуть парове опалення провести, бо хата опалюється однією пічкою, тож дрова тільки встигай возити. А ще – обладнають спальню та дитячу, бо у своїй, такій вже великій сім’ї, буде поповнення – Марині скоро народжувати. Сміється, радіє дівчина. Каже, що няньок у неї вистачатиме.

Витримці та стійкості цієї молодої світловолосої дівчини, яка мріє стати перукарем, – Марини Чернятевич – багато кому ще можна повчитися. Здається, її ніщо не здатне зламати. Вона посміхається, радіє цьому життю, щиро сподівається на краще та вірить, що її менші сестрички, як стануть дорослими, будуть хорошими людьми.

“Мої ровесники шоковані. Однокласники, бачу, той ще гуляє, а той вчиться, кажуть: “Як так можна?”. Скажу одне: хто потрапив у подібну до моєї ситуацію, головне – не зламатися, не дати волю емоціям та бути відповідальним. 18 років – це вже не мала дитина. Треба ставитися до життя серйозно. Дуже важлива тут, я вважаю, підтримка. Хто її має – не впаде і зможе пережити все, як би важко не було”, –  відзначає Марина.