Сьогодні, під час сесії ЧМР, депутати зняли 20 мільйонів гривень, які призначалися на підтримку новонароджених дітей, на користь ЗСУ.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Відтак 20 мільйонів, які мали отримати молоді батьки, перерозподілили на військові частини. Нагадаємо, що раніше депутати Черкаської міської ради планували виплачувати на народження дітей по 25 тисяч гривень.
Окрім того, депутати спрямували п’ять мільйонів гривень на оздоровлення поранених.
Сьогодні ще виділили 7,6 мільйона гривень на одноразову виплату в розмірі 30 тисяч гривень для членів добровольчих формувань, а також перенаправили вісім мільйонів гривень на капітальний ремонт прихистку для постраждалих від домашнього насильства.
Читайте також: Батир долучився до міжфракційного обʼєднання