20 працівників ПАТ “Черкасиобленерго” підвищили кваліфікацію

20 працівників ПАТ “Черкасиобленерго” підвищили кваліфікацію
в Новини

Інженерно-технічні працівники ПАТ «Черкасиобленерго» пройшли курси з підвищення кваліфікації у Навчально-науковому інституті енергетики і автоматики Національного університету біоресурсів і природокористування України. Про це повідомили в пресслужбі Товариства.

Навчання відбувалось на онлайн-платформі у вигляді лекцій та презентацій, тренінгів та дискусій, які проводили для енергетиків викладачі навчально-наукового інституту.

Голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук відзначив, що енергетики постійно працюють над підвищенням якості безперебійного розподілу електричної енергії споживачам всієї області. Аби максимально якісно виконувати свої професійні обов’язки, велику увагу Товариство приділяє навчанню персоналу, проводить освітні заходи, семінари та тренінги.

Задля розвитку професійних, комунікативних, управлінських навичок працівників ПАТ «Черкасиобленерго» продовжуватиме плідну співпрацю з Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Товариство високо цінує внесок університету, Навчально-наукового інституту енергетики і автоматики у професійну підготовку наших спеціалістів, у розвиток енергетики зокрема. Переконаний, що успішна та освічена людина ніколи не припиняє свого навчання, тому наше підприємство також приділятиме увагу освітньому процесу, – розповів голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.

Навчання відбувалось за шістьма напрямами підготовки:

  • спеціаліст з випробувань, вимірювань в розподільних мережах та з експлуатації кабельних ліній;
  • спеціаліст з комерційного обліку електричної енергії, спеціаліст з експлуатації приладів і систем обліку, інспектор енергонагляду;
  • спеціаліст з диспетчерського управління в розподільних мережах, керівник оперативно-диспетчерської служби району електричних мереж (філії оператора системи розподілу);
  • спеціаліст з релейного захисту та автоматики;
  • спеціаліст з експлуатації і ремонту трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв;
  • спеціаліст з експлуатації і ремонту електричних мереж напругою 0,4-20 кВ.

Особливістю кожного заняття стали дискусії-обговорення сучасних напрямків розвитку електроенергетики з презентацією нових інноваційних розробок кафедр електропостачання ім. професора В.М. Синькова та електротехніки, електромеханіки і електротехнологій.