20-річний письменник із Черкас видав кишенькову книжку для дітей (ФОТО)

20-річний письменник із Черкас видав кишенькову книжку для дітей (ФОТО)
в Новини

20-річний письменник-початківець з Черкас Владислав Король видав свою першу книжку для дітей. Кишенькова «Розповідь з вуст пса Стіффа» вийшла у світ 2 березня та вже встигла опинитись на полицях книжкового магазину, пише “Вікка“.

Юний Владислав, який протягом чотирьох років шукав себе у різних професіях, тепер має ціль – стати відомим письменником.

«Розповідь з вуст пса Стіффа» – дитяча фантастика на 27 сторінок. Свою першу роботу автор присвятив читачам до 6 років. На його думку, дітей у такому віці час привчати до зобов’язань та відповідальності перед домашніми улюбленцями. Від того, що книжка розрахована на малечу, вона й розмір має, як дитяча долонька.

164968292_897871637672192_5517273763066887781_n

“Книга створена за мотивами відомого фільму “Хатіко”. Мій герой, пес Стіфф, від свого імені розповідає про всі негаразди, що кояться в його житті, та їхнє щасливе вирішення. Там і про недобросовісного господаря, який віддав його в інші руки, і про перенесену хворобу, і про участь у важливих перегонах», – розповів хлопець.

Найближчим часом хлопець планує видати другу книгу, але вже для підлітків. Наступне оповідання буде про дівчинку Єльзу, до якої у снах приходило чудовисько Велентайн.