Поширити

20-річний черкащанин планував незаконного потрапити до Польщі

20-річний черкащанин планував незаконного потрапити до Польщі

На Волині затримали жителя Черкащини, який планував незаконно потрапити до Польщі.

Про це повідомили в пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Спробу незаконного перетинання українсько-польського кордону припинили прикордонники Волинського загону 20 жовтня.

Молодика, який рухався у бік держрубежу, виявив прикордонний наряд відділу «Рівне». Прикордонники з’ясували, що правопорушником є 20-річний мешканець Черкаської області. Він мав намір потрапити в Польщу й зробити це планував у незаконний спосіб — в обхід пункту пропуску.

Чоловіка доправили до прикордонного підрозділу та склали відносно нього адміністративні документи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Міру покарання визначить суд.

Також читайте: Замотана у мішки й побита: у Черкасах невідомий викинув собаку в смітник (ВІДЕО)

Реклама