200 тисяч доларів: шахраї намагалися продати посаду заступника голови Черкаської ОДА

200 тисяч доларів: шахраї намагалися продати посаду заступника голови Черкаської ОДА
в Новини

Четверо осіб видавали себе за працівників Офісу Президента України. Вони орендували офіс у Києві, в якому проводили з потерпілими “співбесіди” на посади керівників органів державної влади та державних підприємств. Про це повідомляють на сайті Офісу Генерального прокурора. 

На досудовому розслідуванні встановили, що четверо осіб видавали себе за працівників Офісу Президента України. Вони орендували офіс по вул. Банкова у Києві, в якому проводили з потерпілими «співбесіди» на посади керівників органів державної влади та державних підприємств. Учасники організованої групи вимагали грошову винагороду.

Зокрема, за посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації вони намагалися одержати 200 тис доларів США, а за посаду заступника директора ДК «Укроборонпром» – 570 тис доларів США. Під час одержання частини коштів у сумі 250 тис доларів США їх затримали.IMG-2736

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактами шахрайства та присвоєння владних повноважень (ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст.190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 353 КК України).