21 млн грн державної субвенції залучив народний депутат Владислав Голуб на 197-ий виборчий округ

21 млн грн державної субвенції залучив народний депутат Владислав Голуб на 197-ий виборчий округ
в Новини

21 мільйон гривень державної субвенції вдалося залучити народному депутату України Владиславу Голубу у 2018 році на 197-ий округ. Кошти, за словами нардепа, були розподілені порівну між всіма населеними пунктами на дві пріоритетні галузі – освіту й охорону здоровя.  

Протягом минулого року нардеп побував у всіх населених пунктах свого округу, адже переконаний, щоб правильно використовувати залучені з державного бюджету кошти, потрібно знати про потреби і проблеми людей.

– Спілкування з людьми – це важлива частина моєї роботи. З однієї сторони – це можливість отримати зворотній зв’язок від людей, щоб зрозуміти, що саме їх турбує, яка існує проблематика на місцях. А для мене це можливість донести до людей те, що відбувається на загальнодержавному рівні, оскільки не завжди належно поінформовані особливо жителі сіл, про ті реформи, які наразі відбуваються, – розповів у ході свого звіту за 2018 рік Владислав Голуб.

Робота на розвиток освітньої та медичної галузей окрім реформувань на рівні держави так само залишається в пріоритеті нардепа. При цьому депутат залучив для покращення якості медичних і освітніх послуг не лише цільові кошти держсубвенції, а й ініціював низку власних проектів, підтримав проекти громади та спрямував спонсорські кошти на їхню реалізацію.

– Всі ми з вами були в селах і розуміємо, що, в першу чергу, селяни звертаються до свого фельдшерсько-акушерського пункту, і подекуди дуже сумно було бачити, в  яких умовах, на якій техніці і з якими приладами там працюють медики. І дуже приємно, що нам вдалося покращити матеріально-технічну базу ФАПів в Черкаському та Золотоніському районах, – розповів Владислав Володимирович.

50940450_1032438350296232_1731437106703630336_n

Депутат ініціював медичний проект – виїзд лікарів вузького профілю у села Канівщини, Черкащини та Золотоніщини. Бригада кваліфікованих лікарів вузького профілю здійснила на базі місцевих амбулаторій медогляд жителів. Проект «Медицина для людей» проходив у селах Канівського, Черкаського та Золотоніського районів з серпня по грудень 2018 року. За підрахунками лікарів у трьох районах їх відвідало понад тисяча жителів, безкоштовно відвідавши будь-якого вузького спеціаліста.

Що ж стосується освітньої галузі, то не тільки рівень знань має бути високим, але й умови перебування дітей в навчальних закладах – достойними, переконаний народний обранець.

– Особливу гордість у мене викликає той факт, що найближчим часом у Канівському дошкільному навчальному закладі «Теремок» буде здійснений капітальний ремонт. Коли я приїхав в цей садочок влітку минулого року і відчув, що кімнатами гуляє вітер, я подивися на віконні отвори, а там величезні щілини. То у мене виникло питання, а як вони взагалі зиму пережили? Як розповіла завідуюча, вони неодноразово подавали свій проект на ДФРР, але кожного разу він не проходив чомусь. Але нам таки вдалося залучити 1 мільйон 350 тисяч гривен. І я думаю, що в цьому році канівські дітки, які відвідують цей ДНЗ, нарешті будуть в  теплі, – відзначив народний депутат.

Окрім того, нардеп допомагає в організації цікавих і пізнавальних екскурсій для дітей Канівського, Золотоніського, Черкаського районів та міста Черкаси. Сам, вільно володіючи декількома іноземними мовами, він провів уроки іноземної для школярів, стимулюючи їх своїм прикладом до вивчення мов. Уже традиційно цінними подарунками та грамотами були відзначені обдаровані діти, іменні стипендії від Владислава Голуба отримали активні студенти.

Були реалізовані й інфраструктурні проекти в минулому році, направлені на всебічний розвиток і активне дозвілля дітей та молоді округу. Спортивні та дитячі майданчики з’явилися у низці сіл Золотоніського та Канівського районів.

Як голові Федерації футболу в Черкаській області, Владиславу Голубу вдалося реалізувати два проекти з будівництва футбольних майданчиків із штучним покриттям у селах Вознесенське і Гельмязів.

Що стосується законотворчої діяльності, то Владислав Голуб продовжує працювати над такими напрямками: реформування правосуддя; запровадження структурних системних змін; запровадження ліберальної моделі фінансового управління. 24 законопроекти, подані народним депутатом України Владиславом Голубом у співавторстві, стали чинними законодавчими актами.

До відома, 197-ий виборчий округ охоплює Золотоніський, Канівський та частину м. Черкаси та Черкаського району.

Звіт народного депутата буде розповсюджений  друкованому форматі по всьому виборчому округу.

51050309_292577221450432_5059109288685862912_n