Віталій Коваль у студії «ВиЧЕрпно» розповів, чому повернувся в політику та з чим іде до виборців (ВІДЕО)

Віталій Коваль у студії «ВиЧЕрпно» розповів, чому повернувся в політику та з чим іде до виборців (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від партії “Європейська Солідарність” Віталій Коваль у студії «ВиЧЕрпно» розповів, що спонукало повернутись в політику, чому обрав “ЄС” та чи є у партії “свої” люди. 

Після того, як Коваль пішов із посади заступника голови Черкаської ОДА, останні півтора року він був політично неактивним, натомість займався викладацькою діяльністю і волонтерством. Повернутися в політику Віталія Коваля змусила, насамперед, ситуація, яка склалася в регіоні.

“Дивлячись на ті стабільні прикрі помилки, які робить непрофесійна, слабоосвічена, некомпетентна “зелена” команда, і враховуючи те, що ці помилки крім центрального, можуть перейти на місцевий рівень, вирішив, що не можу стояти осторонь. Я маю залучити максимальну кількість однодумців для того, щоб уберегти місцеве самоврядування від малокомпетентних делетантських осіб”, – зазначив Віталій Коваль. 

Коваль балотується під №2 по загальнообласному виборчому списку. Виборцям обіцяє те, у чому має найбільші можливості для реалізації – системний підхід до управлінських процесів:

“Ми, як показують соціологічні опитування, очевидно матимемо фракції в кожній місцевій раді. Для того, щоб реалізовувати різні програми, має бути не лише концентрація ресурсу з боку держави у вигляді субвенцій, але і через обласні і місцеві програми”.

На його переконання, потрібно вибудовувати відносини “громада – область – держава” і фахово здійснювати моніторинг і менеджерський підхід до реалізації бачення громади в усіх сферах суспільно політичного життя:

“Завдяки тому, що маємо фракцію у Верховній Раді, будемо апелювати до наших народних депутатів підтримувати нас у вигляді, наприклад, субвенцій”, – додав Коваль.

Детальніше дивіться у нашому відео:

*політична агітація