
Унаслідок ракетної атаки по Уманщині десять людей травмовані

У річці Тясмин потонула дитина

Рятувальники ліквідували наслідки ракетних ударів на Уманщині (ВІДЕО)

Уманчанин, який незаконно спиляв дерева в урочищі, сплатить штраф

Уманська художниця присвятила артвитвір “Україна з дитиною” трагедії, яка сталася 28 квітня

На Жашківщині засуджено двох чоловіків, які сітками виловлювали рибу

Ракетний удар по Уманщині: відомо про вісьмох потерпілих (ФОТО)

Понад 212 тисяч знищених росіян: у Генштабі оновили дані про втрати ворога

У Черкасах група молодиків збували наркотики на вулицях міста

У Черкасах правоохоронці допомогли загасити авто

Черкаські спортсмени боролися за нагороди Чемпіонату України

На Золотоніщині за службову недбалість судитимуть бухгалтера

На Черкащині перевірили всі укриття (ФОТО)

Житель Херсонщини ошукав черкащанку
- Новини
- Унаслідок ракетної атаки по Уманщині десять людей травмовані
Віталій Коваль у студії «ВиЧЕрпно» розповів, чому повернувся в політику та з чим іде до виборців (ВІДЕО)

Кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від партії “Європейська Солідарність” Віталій Коваль у студії «ВиЧЕрпно» розповів, що спонукало повернутись в політику, чому обрав “ЄС” та чи є у партії “свої” люди.
Після того, як Коваль пішов із посади заступника голови Черкаської ОДА, останні півтора року він був політично неактивним, натомість займався викладацькою діяльністю і волонтерством. Повернутися в політику Віталія Коваля змусила, насамперед, ситуація, яка склалася в регіоні.
“Дивлячись на ті стабільні прикрі помилки, які робить непрофесійна, слабоосвічена, некомпетентна “зелена” команда, і враховуючи те, що ці помилки крім центрального, можуть перейти на місцевий рівень, вирішив, що не можу стояти осторонь. Я маю залучити максимальну кількість однодумців для того, щоб уберегти місцеве самоврядування від малокомпетентних делетантських осіб”, – зазначив Віталій Коваль.
Коваль балотується під №2 по загальнообласному виборчому списку. Виборцям обіцяє те, у чому має найбільші можливості для реалізації – системний підхід до управлінських процесів:
“Ми, як показують соціологічні опитування, очевидно матимемо фракції в кожній місцевій раді. Для того, щоб реалізовувати різні програми, має бути не лише концентрація ресурсу з боку держави у вигляді субвенцій, але і через обласні і місцеві програми”.
На його переконання, потрібно вибудовувати відносини “громада – область – держава” і фахово здійснювати моніторинг і менеджерський підхід до реалізації бачення громади в усіх сферах суспільно політичного життя:
“Завдяки тому, що маємо фракцію у Верховній Раді, будемо апелювати до наших народних депутатів підтримувати нас у вигляді, наприклад, субвенцій”, – додав Коваль.
Детальніше дивіться у нашому відео:
*політична агітація
