239 разів за три дні: через ковід та ГРВІ дітям в області все частіше викликають “швидку”

239 разів за три дні: через ковід та ГРВІ дітям в області все частіше викликають “швидку”
в Новини

За останні три дні на Черкащині “швидка” 239 разів виїжджала до дітей, віком до 16 років, на виклики, пов’язані з коронавірусною інфекцією та ГРВІ. Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Госпіталізовано 79 дітей.

– Тільки за вчора до Черкаської інфекційної лікарні госпіталізували 1-місячну та 6-місячну дитину з підтвердженим діагнозом Covid-19. Для порівняння за аналогічний період грудня 2021 року було 78 викликів до дітей, з яких госпіталізували 28 осіб, – коментує Ірина Назарок.

Також медики наголошують на тому, що перш ніж викликати “екстренку” на симптоми вірусної інфекції, потрібно зв’язатись із своїм сімейним лікарем.

– Важливі хвилини і навіть секунди, щоб врятувати людське життя. Тож просимо кожного з вас подумати перед тим, як без поважної причини викликати “екстренку”, адже коли медики їдуть до пацієнта із несправжніми симптомами або до людини, яка не перебуває у невідкладному стані, допомоги може не дочекатись той, хто її дійсно потребує! – пише Назарок.