Черкащани дивилися фільми під самим небом

Черкащани дивилися фільми під самим небом
в Новини
Цьогоріч творчий колектив Палацу молоді плідно брав участь у загальноміських заходах та втілював нові проекти, серед яких хотілося б виділити «Кіно просто неба». 
Переглянути фільм може кожен охочий безкоштовно, взявши з собою карімат, термос та посидіти на свіжому повітрі, занурившись у дивовижний світ кіномистецтва, отримуючи незабутні враження. А якщо поряд з вами друзі, то й обговорити та поділитися своїми думками про фільм. В планах колективу Палацу молоді продовжувати цей проект, а з листопада перегляд можна здійснювати в приміщенні. Проект «Кіно просто неба» плавно перейде в  проект «Просто кіно». Загалом планується у співпраці з  КП «Черкасиоблкіно»  проводити тематичні тижні, зокрема, тиждень українського та вірменського кіно, а також запропонувати місцевим режисерам та аматорам демонструвати свої роботи у кінозалі Палацу молоді. Тож, запрошують молодих талантів та громаду міста долучитися до проекту з метою популяризації кіномистецтва.
Та, як всім відомо, цим проектом не   обмежується культурно-просвітницька робота колективу Палацу молоді. Черкаські таланти  беруть  участь у фестивалі стріт-арту «Кольорові мрії», щоп’ятниці діє молодіжний проект «Арт-простір».
До Дня учителя 1 жовтня відбувся тематичний концерт.
На майбутнє планується запустити проект «Чоловічий клуб» інтерактивний спектакль, де в гумористичній формі чоловіки ведуть розмови про життя, жартують над собою та до розмови залучають глядача. Надихнули на створення такого проекту програми КВНу та «95 кварталу».
А ще мріють про створення своєрідного «Лекторію», на кшталт «Квартирника», куди запрошуватимуть успішних людей, які реалізували себе у своїй професії, щоб вони поділилися своїм досвідом в досягненні успіху. І не важливо, який соціальний статус матиме запрошений: від прибиральника до… (це вже залежатиме від пошуку успішних людей).
Тож, для всіх поціновувачів прекрасного та охочих з користю провести своє дозвілля, нагадуємо, щоп’ятниці  Палац молоді запрошує на творчі вечори, Кіно просто неба, а відтепер ще й на фестиваль  стріт-арту «Кольорові мрії» о 18.00, за адресою: м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 12. Телефони для довідок: (0472) 65-40-45, 067 539 08 00.
За інформацією Черкаської міської ради