258 тисяч гривень за пасочки: у Черкасах провели благодійну акцію для допомоги ЗСУ (ВІДЕО)

258 тисяч гривень за пасочки: у Черкасах провели благодійну акцію для допомоги ЗСУ (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Суспільство

Черкасці та гості міста долучилися до благодійної акції “Великдень-2022”. Про це повідомили журналісти “Вичерпно” із місця події.

За ініціативи черкаської влади, 21 квітня в місті провели благодійну акцію. Професійні кухарі черкаських закладів освіти виготивили 2 тисячі смачних пасок. Їх продавали на чотирьох локаціях: ТРЦ «Любава», Площа ЦДЮТ, Площа біля кав`ярні «Фабрика кави» (вул. Сумгаїтська, 39) та Сквер «Юність».

– Виручені гроші будуть передані на потреби Збройних Сил. Для створення цієї акції об’єдналися всі навчальні заклади міста. Долучилися й підприємці, вони надали частину матеріалів. Вийшла дуже гарна, патріотична акція. А найголовніше те, що ці паски зроблені з любов’ю і це принесе користь нашій країні й нашим захисникам, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко.

За зібрані кошти придбають автомобіль для черкаської військової частини, яка зараз на Сході України.

– Ми також долучилися до акції та купили 300 пасок. Дякуємо всім, хто взяв участь. Разом ми швидше зберемо гроші, – розповідає черкаський підприємець Араік Мкртчян.

Як зазначив Араік Мкртчян, у ПЗР охочих придбати пасочки виявилося багато.

Із 15:00 паски продавали у сквері “Юність”. Там черкаські музиканти виконали Гімн України та зіграли ще декілька відомих композицій.

– Наше черкаське дошкілля приготувало дві тисячі пасок. Виготовляли їх в дошкільних навчальних закладах з любов’ю та з душею за власними рецептурами. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ, хочемо придбати автомобіль і передати його черкаській військовій частині, яка наразі знаходиться на “передку”, – коментує заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Менше ніж за дві години розпродали абсолютно всі пасочки. Охочих долучитися до акції та підтримати наших бійців виявилося багато.

– Ми сьогодні тут купували пасочки. Малеча вибрала пасочку з ангелочком, який охороняє Україну. Ми дуже раді, що хоч чимось можемо допомогти, бо держава нам платить гроші, хочеться й свій внесок у перемогу зробити, – ділиться емоціями жителька міста Світлана.