Чорнобаївські міліціонери отримали нові автомобілі

Чорнобаївські міліціонери отримали нові автомобілі
в Новини

Кошти на придбання автомобілів виділи територіальні громади для потреб дільничних, що обслуговують їх села. Ключі від автівок працівникам міліції вручив голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко під час робочої поїздки до Чорнобаївського району.

На початку року начальник Управління Владислав Пустовар звернувся до обласної влади та керівництва районних громад з пропозицією виділити кошти на придбання засобів відеоспостереження та поновлення автопарку міліції області. Нещодавно перші дві автівки отримали працівники райвідділів в місті Черкаси. Кошти на них були виділені з обласного бюджету.

PM658image001

Зараз автопарк поповнився в Чорнобаївському райвідділі міліції. Кошти для купівлі трьох автомобілів «Daewoo Sens» виділила територіальна громада. Автомобілі будуть використовувати дільничні, які обслуговують територію сіл, громада яких виділила кошти на їх придбання.

PM977image002

– Я дякую представникам влади за допомогу в покращенні матеріальної бази працівників міліції, – зазначив начальник Управління міліції в Черкаській області Владислав Пустовар. – Це і є головний аспект реформи по децентралізації, коли місцева влада сама визначає потреби, на які їй необхідно витрачати кошти. Дані автомобілі будуть передані дільничним інспекторам міліції, які обслуговують села, громада яких виділила на них кошти. Це лише перший крок, впевнений, що найближчим часом решта територіальних громад також пристане на мою пропозицію та сприятиме покращенню матеріальної бази працівників міліції.

Як зазначив начальник УМВС, в подальшому весь отриманий автотранспорт буде передано до територіальних підрозділів Національної поліції області.

СЗГ УМВС України в Черкаській області.