У Водяниках відкрили Будинок культури

У Водяниках відкрили Будинок культури
в Культура, Новини

В селі Водяники Звенигородського району відкрили будинок культури, який до цього не працював більше семи років.

Сім років тому ми не знали, що з ним робити: реставрувати чи взагалі знести і будувати заново. І тоді ми з Олександром Черевком прийняли рішення, що реставрація не дасть бажаного результату і вирішили будувати нове приміщення, – розповідає сільський голова села Водяники Володимир Мовчан.

На відкриття Будинку культури завітав і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко аби привітати жителів села та наголосити на важливості події.

Це форпост для тих загарбників, які хочуть знищити нашу культуру, традиції та звичаї, нашу церкву та нашу віру, нашу мову, – говорить Юрій Олегович.

DSC09569

Проте найбільше радіє цій події – Олександр Черевко. Саме він розпочав цей проект і супроводжував весь час.

Ми розпочали цей проект давно, потім влада часів Партії Регіонів поставила перед собою завдання здати об’єкт, проте за роки сюди було завезено лише дві машини щебня, – розповідає Олександр Володимирович. – Я вважаю, що сьогодні велике свято для села і його жителів. Звичайно, ще багато необхідно зробити, але найголовніше, що люди ходили до Будинку культури: говорити, творити, відпочивати.

DSC09583

Юрій Ткаченко та Олександр Черевко подарували для Будинку культури картини. Також Юрій Олегович передав директору закладу сертифікат на суму 10000 грн для оснащення закладу.

DSC09572

DSC09587

DSC09590

Після освячення Будинку культури на всіх присутніх чекав святковий концерт.

DSC09621