Нам ще багато треба попрацювати, щоб наступні покоління згадували нас як господарів своєї землі, – Борис Онопрієнко

Нам ще багато треба попрацювати, щоб наступні покоління згадували нас як господарів своєї землі, – Борис Онопрієнко
в Новини

Тренер Городищенської ДЮСШ Борис Онопрієнко, який балотується в депутати Черкаської обласної ради, вважає, що першочерговим завданням кожного громадянина м.Городище не просто жити і працювати в ньому, а зберегти і примножувати здобутки наших предків.

– Частково це нам вдається, але ще багато треба попрацювати, щоб наступні покоління згадували нас як господарів своєї землі, як людей які відродили, зберегли і примножили надбання предків, – сказав Борис Борисович. – Нам потрібно відповідальніше ставитись до своїх вчинків і наступних кроків.

Борис Онопрієнко переконує, що його депутатська діяльність буде базуватися на принципі колективного прийняття рішень, зваженості, що до них, та їх ефективності, він нестиме відповідальність за свої дії перед виборцями.

Ефективною для Городищини може бути лише сучасна відрегульована система з чіткими процедурами та механізмами, яка буде працювати правильно й мінімізуватиме корупцію,впевнений Борис Борисович.

– Останнім часом стало помітним відверте намагання владних структур впливати на роботу самоврядування, намагаючись її зробити ефективною. Але проблеми закладів медицини, освіти, дошкільних закладів не вирішуються, – констатує Борис Онопрієнко. – Матеріально технічні бази цих установ вже морально застарілі і потребують оновлення. І це потрібно вирішувати негайно.

Округ Бориса Онопрієнка, який іде в обласну раду за списками політичної сили ВО «Батьківщина», більше охоплює центр Городища. Одною з проблем міста є якість обслуговування збоку комунального підприємства, що спричинено як об’єктивними, так і суб’єктивними причинами. Зважаючи на те, що комунальне підприємство потребує матеріального оновлення та сучасних методів обслуговування населення, Борис Борисович окреслює це питання як один із пріоритетів його депутатської роботи.

– Я створю громадський контроль за діяльністю представників влади, який унеможливить зловживання владою, – обіцяє кандидат у депутати. – Ми повинні зробити нашу Городищину чистою і квітучою.

OnoprienkoДля цього він зобов’язується разом з виборцями домагатись збільшення надходжень до міського бюджету, використання якого буде прозорим, сприянти розвитку малого та середнього бізнесу, ремонту та реконструкції доріг (з постійним контролем за якістю ремонтних робіт зі сторони замовників та громадськості), встановленню економічно обґрунтованих та прозорих тарифів на комунальні послуги.

Також, в разі обрання Бориса Онопрієнка депутатом обласної ради, він планує створити на громадських водоймищах Городища умови для відпочинку громадян, забезпечити повномасштабне освітлення вулиць міста, сприяти реорганізації комунального підприємства, поліпшенню матеріально технічної бази медичних закладів, з послідуючим підвищенням якості діагностики та лікування громадян.