
-15 танків та понад 600 осіб: У Генштаб оновили дані про втрати ворога

Черкащина отримала понад 16 тонн гуманітарної допомоги

На Звенигородщині учні разом із лісниками озеленили територію школи-інтернату (ФОТО)

У Черкасах засудили чоловіка за напад із ножем

Кількість хворих канівчан на COVID-19 зростає

Ґвалтував дітей: в Умані затримали розшукуваного іноземця

30 черкаських спортсменів отримуватимуть обласні стипендії

У Черкасах молоді поліціянти урочисто склали Присягу на вірність народові України (ФОТО)

ЗСУ знищили шість ворожих танків та понад 700 окупантів за добу

Замість ґаджета – майонез: правоохоронці Черкащини затримали шахрая, який підмінював товар на пошті

У Черкасах розпочався чемпіонат із спортивної гімнастики

Пункти незламності на Черкащині змінили графік роботи

Черкаським студентам представили обласного лідера Зе!Молодіжки (ФОТО, ВІДЕО)

Юні спортсмени перемогли на Чемпіонаті міста з волейболу
- Новини
- -15 танків та понад 600 осіб: У Генштаб оновили дані про втрати ворога
Рибалки висловили свою думку стосовно нових правил здійснення любительського та спортивного змагання

17 жовтня у Міжнародному виставковому центрі відбувся другий круглий стіл «Розмежування любительського та промислового рибальства». Участь у заході взяли: заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко, голова ГО Agro.Reforms.UA Олег Проценко, начальник відділу іхтіології Держрибагентства Іван Скляренко, представники громадських об’єднань, рибалки-любителі, рибалки-спортсмени та рибалки-промисловики.
В рамках круглого столу Держрибагентством було презентовано проект постанови «Про порядок здійснення любительського та спортивного рибальства», метою якого є законодавче врегулювання проблемних питань, що виникають при здійсненні любительського рибальства, організації рекреаційних послуг, пов’язаних з любительським рибальством.
Ознайомившись з проектом, представники риболовної громадськості звернулись до Держрибагентства із проханням внести до нього низку змін та коректив. Зокрема, рибалки-спортсмени висловили побажання передбачити можливість проведення тренувальних спортивних змагань із рибної ловлі в період весіннього нересту в рамках підготовки до міжнародних чемпіонатів: риба, виловлена під час таких змагань, в обов’язковому порядку має бути випущена назад у водойму. Також було висловлено прохання передбачити у проекті постанови роз’яснення терміну «рибалка-спортсмен» і офіційну процедуру видачі посвідчення «рибалки-мисливця» державною установою.
Рибалки-любителі висловили пропозицію введення платної рибалки для тих громадян, що мають бажання виловили більше ніж 3 кг риби на добу, безкоштовний вилов яких передбачено законодавством.
Обговорюючи розмежування зон для любительського і промислового рибальства прозвучала пропозиція закрити промислове рибальство в межах великих міст з метою уникнення конфліктів промисловиків та любителів-рибалок. Представники Держрибагентства пообіцяли розглянути таку можливість і за умови її схвалення всіма учасниками ринку запровадити відповідний проект в якості експерименту в одному з регіонів України.
– Необхідність встановлення в Україні нових правил рибальства, що відповідатимуть реаліям та проблемам сьогодення, показали і серпневі круглі столи з рибалками промисловиками, і нинішній круглий стіл за участі рибалок-любителів та рибалок-спортсменів. Завдання Agro.Reforms.UA акумулювати максимальну кількість думок та оцінок і на їх основі запропонувати збалансоване вирішення проблеми, спроможне максимально задовольнити усіх представників галузі, – зазначив голова ГО Agro.Reforms.UA Олег Проценко.
– Результати громадського обговорення будуть враховані Держрибагентством в реформуванні рибного господарства за напрямом «Нові правила рибальства». За рахунок запровадження комплексу заходів, що включатиме стимулювання на водоймах саморегулювних організацій , розмежування водойм для любительського, спортивного і промислового рибальства, сучасні системи моніторингу вилову, а також ефективну систему контролю – рибного патруля – ми маємо намір ефективно врегулювати більшість проблемних аспектів рибальства, – зауважив заступник Голови Держрибагентства Андрій Кравченко.
