У Черкасах триває ямковий ремонт доріг

У Черкасах триває ямковий ремонт доріг
в Новини

Міські комунальники намагаються забезпечити належний стан дорожнього покриття – попри виклики, пов’язані з бойовими діями в країні та обмеженнями воєнного часу, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

«З урахуванням особливостей роботи Державної казначейської служби в умовах воєнного стану, наразі ми не можемо проводити закупівлю нової асфальтно-бетонної суміші, проте робимо максимум можливого з використанням методу рециклера, тобто вторинної переробки асфальту після фрезерування дорожного полотна, – коментує директор КП«ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

«Комунальникам поставлено завдання: забезпечити комфортні умови пересування вулицями міста громадському і спеціальному транспорту та приватним авто черкащан і гостей нашого міста. Адже у зв’язку з появою в Черкасах великої кількості переселенців,  значно зросла і кількість автотранспорту на вулицях міста», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

За словами керівництва КП«ЧЕЛУАШ», у ці дні їхні працівники виконують  аварійно-ямковий ремонт по вулиці Михайла Грушевського. Прибрали бетонні основи демонтованих рекламних конструкцій, наводять лад у зелених зонах на вулицях Дахнівській, Канівській, Смілянській, Алеї Путейка та на прибордюрній зоні вулиць Нечуя-Левицького й Гетьмана Сагайдачного.

*На фото – працівники КП “ЧЕЛУАШ” в момент асфальтування міжбудинкового проїзду біля Центру надання адміністративних послуг.